Hlavní obsah

Vykání s partnerem - je to normální nebo úchylné?

Vykání ve vztahu do něj může vnést víc úcty, ale i méně vzájemné otevřenosti!

Stále existuje velké množství vztahů, v nichž si partneři vykají. A pořád je dost lidí, kterým to přijde „úchylné“! Právě tohle téma řešily v týdnu moderátorky Dámského klubu rádia Frekvence 1. Jedna z nich, Sandra Pogodová, zažila vykání s přítelem na vlastní kůži.

Článek

Herečka, kterou proslavila role sestřičky Stáni v seriálu Velmi křehké vztahy, si podle svých slov vykala s jedním mužem. „Mělo to nádech jako zakázaný vztah učitele se studentkou. Bohužel – on to nevydržel! Po třech schůzkách jsme si začali tykat. Už spolu nejsme,“ prozradila Sandra. „V manželství si vykání představit nedokážu, ale na začátku vztahu bych to vydržela co nejdéle,“ říká Linda Finková, která už je několik let vdaná za baviče Richarda Genzera. Vykání mezi partnery naopak úplně odsuzuje třetí z moderátorek Dámského klubu – učitelka Vlaďka Pirichová. „Přijde mi to zvláštní a neosobní!“

Dámský klub rádia Frekvence 1 můžete poslouchat každé všední dopoledne mezi 10. a 12. hodinou.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.