Hlavní obsah

Devět ložnic a třináct koupelen nestačí, chtějí do většího! JLo a Ben Affleck prodávají sídlo snů

Foto: Profimedia.cz

Foto: Profimedia.cz

Chtěli byste nahlédnout do domova Jennifer Lopez? Nyní máte možnost, zpěvačka se dechberoucí sídlo rozhodla prodat: je pro jejich novou rodinu nedostačující!

Článek

To je blázen, že to prodává! To je první myšlenka, která vás napadne, když vidíte interiér úžasného domu Jennifer Lopez. Po svatbě s Benem Affleckem ale hledají jiné, pro ně příhodnější místo.

Uvažovali prý nejprve o rekonstrukci, ale nakonec se zpěvačka rozhodla sídlo, které leží v oblasti Bel Air v Kalifornii, prodat – a to s velkým ziskem. Kupovala ho před sedmi lety za 28 milionů dolarů (v přepočtu přibližně 605 milionů Kč), nyní ho prodává za 42,5 milionu dolarů (cca 918,5 milionu Kč).

Soukromá pláž i trasa na procházku

Amfiteátr pro vystoupení, nekonečný bazén, jezírko, vlastní pláž i fitko. Uvnitř domu najdete devět ložnic a třináct koupelen a k tomu je z něj přístup na soukromé turistické trasy… Podle krásných fotografií si řeknete, že se jedná o luxusní dovolenkový resort. Je to až k nevíře, ale slavná dvojice hledá „něco většího“ pro rodinu! Dohromady má totiž hollywoodský pár pět dětí. Zpěvačka má dvojčata Emmu a Maxe z manželství s Marcem Anthonym a herec má tři děti z předchozího vztahu s Jennifer Garner.

Interiér je laděn do stylu francouzského venkova a okouzlí vás na první pohled. Zpěvačka sídlo zakoupila před sedmi lety od herečky Sely Ward a kromě této nemovitosti vlastní například i luxusní byt v New Yorku, sídlo v Miami nebo v Malibu.

Zveme vás na virtuální prohlídku:

Foto: Profimedia.cz

Vlastní amfiteátr pro koncertyFoto: Profimedia.cz

Reklama

Související témata: