Hlavní obsah

Zlomená rtěnka? Máme pro vás 2 vychytávky, jak ji můžete zachránit

Rozbité věci se nutně nemusejí hned vyhazovat, některé se totiž dají během chvilky opravit. To je i případ zlomené rtěnky. Ukážeme vám hned dva rychlé triky, jak jí opět navrátit život.

Článek

Ať už máte jednu osvědčenou, kterou používáte léta, nebo ráda zkoušíte nové trendy a odstíny, rtěnka zkrátka patří do kabelky většiny žen. Dokáže během chvilky proměnit šedou myšku ve vampa, v elegantní dámu nebo seriózní podnikatelku. Zkrátka: tenhle malý kosmetický zázrak umí s obličejem i ženským sebevědomím udělat divy.

A právě proto je – když se stane nehoda a oblíbená rtěnka se zlomí či jinak poškodí – velká škoda takový skvost vyhazovat. Ukážeme vám dva zcela jednoduché triky, jak zlomenou tyčinku opravit či z ní vykouzlit během několika minut tónovací balzám na rty. A takové fígly se rozhodně vyplatí znát.

Poznámka redakce: Při natáčení nebylo ublíženo žádné rtěnce. Obě dvě růže na rty se dál používají tak, jak vidíte ve videu.

Používáte raději rtěnku, nebo lesk na rty?

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.