Hlavní obsah

6 věcí, které muže vzrušují. A vy jste o nich nevěděli!

Foto: thinkstock

Muže vzrušují podivné věci...

Rudé minišaty, plné rty, výstřih až ke kolenům? Tyhle klasické prvky koketerie jsou pověstné! Co ale dalšího, méně známého a neotřelého muže všech kategorií vzrušuje? Upečte koláč a odhalte paže!

Článek

Svést muže vyžaduje úsilí, říkáte si? Vlastně na tom nic není. Jde to bez jediného slova, a způsoby, o kterých (zatím) nemáte ani tušení. Aby ne, i vědci a odborníci dosud nevěděli, co na muže „zabírá“!

6 způsobů, jak nažhavit muže

1. Vůně dýňového koláče

Zapomeňte na drahé parfémy, dámy. Smell & Taste Treatment and Research Foundation v Chicagu, tedy ústav zabývající se výzkumem účinků pachů na stravovací a sexuální návyky, zjistil, že vůně dýňového koláče smíchaná s aromatem levandule zvyšuje průtok krve v penisu více než 23 zkoumaných parfémů. Muži se prý cítí extra uvolněně a jsou nadšeni ze slastné vzpomínky na plné břicho. Zakladatel a ředitel ústavu Doktor Hirsch tak všem ženám doporučuje upéct koláč a vedle něj položit snítku levandule. No vida!

2. Dlouhé, štíhlé ruce

Že se muži dívají jenom do výstřihu? Tak to vás překvapí jejich obdiv nad ženskýma rukama. Vědci z Univerzity Nového Jižního Walesu v australském Sydney ukázali mužským dobrovolníkům videa s různými typy žen. Muži souhlasně ohodnotili dámy s dlouhými pažemi jako nejatraktivnější. Takový úspěch neměly ani ženy s dlouhýma nohama. A vysvětlení? Díky dlouhým rukám vypadá ženské tělo štíhlejší, a navíc takové paže mohou poskytnout velké objetí. Tak to aspoň uvádějí autoři studie.

Foto: thinkstock

Muži sledují i to, jak má žena dlouhé ruce. Zvládne je obejmout?

3. Oblé boky a silnější stehna

Nožky jako kost a kůže už dávno nejsou v módě. Mnozí muži dávají přednost macatějším stehnům! Vědci z University of Pittsburgh a University of California v Santa Barbaře to komentují tak, že oblejší boky a silnější stehna signalizují zdravé tělo natěšené na početí, a proto ho muži mají radši.

4. Upřímný smích

Úsměv může vydat za tisíc slov, o tom žádná. Ale že by měl moc působit jako afrodiziakum na muže? Doktorka Maria E. Sophocles, součást odborného týmu univerzity v Basileji ve Švýcarsku, uvádí, že pány podvědomě vzrušuje ženský smích. A prý možná proto, že zvuk tohoto typu jim připomíná sténání, které mohou slyšet při sexu. A taky že je motivuje mít doma veselou družku. Tak to vidíte, humoru není nikdy dost!

5. Sladěné spodní prádlo

Ne, že by muži byli příliš vybíraví, co se barev a textilií týče, ale taková sladěnost spodního prádla není na škodu! Pokud si nezkombinujete spodek a vršek, nepůsobí to na ně dobře, ba naopak. Podle Američanky April Masini, mezinárodně uznávané odbornice na seznamování a vztahy, stejná barva spodního prádla, jakožto i shodný materiál, poukazuje na to, že žena věnuje energii a peníze do šatů. Na vztahu jí tudíž záleží. Chcete ještě více vydráždit pánské smysly? „Vyberte si set v červené barvě,“ radí April.

Foto: thinkstock

Hezké spodní prádlo znamená, že ženě na vztahu záleží

6. „Postelové oči“

Jak taková kukadla vypadají? Mají rozšířené zorničky! „Vědci provedli pokus, při kterém ukázali mužům dvě sady fotografií ženských tváří. Snímky byly identické, s výjimkou jednoho detailu: v jedné sadě měly ženy uměle zvětšené zorničky. Tyto portréty mužům připadaly atraktivnější,“ uvádí britská sexuoložka Tracey Cox. Velikost zorniček nelze ovlivnit, můžete však k jejich roztažení vytvořit vhodné podmínky. Například v šeru se panenky zvětšují, takže při večeři volte svíčky a tlumené světlo. Až to vyzkoušíte, dejte vědět, zda to na něj zabralo!

A co neobvyklého má ráda vaše drahá polovička?

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.