Hlavní obsah

Barbora se styděla za svá povislá prsa. Jak vypadají po plastice?

Foto: Archiv

Barbora je mladá a krásná, nikdo by neřekl, že pod blůzkou skrývá velký mindrák

Barbora měla odjakživa tak trochu mindrák ze svého hrudníku. Po dvou dětech ale prsa povisla natolik, že to bylo neúnosné. Výhra v podobě plastické operace ale vrátila mladé ženě sebevědomí!

Článek

Sedmadvacetiletá Barbora je krásná žena, jen na její prsa příroda tak trochu zapomněla. Vždy prý byla větší, ale chyběla jim pevnost a plnost. A po dvou porodech se vše ještě radikálně zhoršilo.

Mindrák jako blázen

Bára odjakživa nebyla se svým poprsím spokojená, ale po dětech už propadala zoufalství. Prsa výrazně povisla a nebyl na ně příliš hezký pohled. „Hodně jsem se za své poprsí styděla. Byla jsem limitovaná při výběru oblečení a plavek a trápilo mě to i v osobním životě,“ popisuje Barbora.

A nákup spodního prádla se rovnal doslova hororu. „Podprsenky se na můj dekolt snad ani nevyráběly. Prsa mi z nich neustále vypadávala a každou chvíli jsem si je doslova rolovala zpět,“ vysvětluje mladá maminka.

Foto: Archiv

Po dvou dětech její poprsí opravdu nevypadalo nejlépe

Záchrana

Když vyhrála plastickou operaci, která ji měla obřího mindráku zbavit, byla nadšená. Operace se vůbec nebála, a jak sama říká, lékaři byli něžní.

„Augmentace včetně modelace patří ke středně těžkým plastickým operacím. U žen je tento zákrok poměrně častý, protože po kojení zůstanou prsa většinou povislá a prázdná. Během tohoto zákroku dojde nejdříve k modelaci kožního povrchu prsou, posunutí prsní žlázy a následně k vyplnění jejich objemu pomocí silikongelových implantátů,“ říká plastický chirurg a primář Medicom Clinic Michal Puls.

Foto: Archiv

Po konzultaci s plastickým chirurgem bylo rozhodnuto: Barbora dostane nová prsa!

Lze říci, že jeho ruce Barboře splnily sen. Přála si mít přirozená prsa velikosti B až C a ta také získala. „Zvolili jsme implantáty Polytech o velikosti 295 ml a uložení pod sval. Pro doplnění tvaru prsu jsme zvolili vysoký profil implantátu,“ popisuje zákrok Michal Puls.

Foto: Archiv

Před (vlevo) a po (vpravo). V tomto případě byla plastická operace vážně dobrým rozhodnutím

Radost

A Barbora je právem nadšená. „Největší změnu vidím hlavně v sebevědomí, to mi opravdu chybělo. Můžu si teď oblékat i odvážnější oblečení,“ raduje se Barbora.

A strach nemusí mít ani z případných jizev po operaci. „Půl roku až rok bývají jizvy zřetelnější, ale pak postupně vyblednou a nebývají tak patrné. Hodně ale záleží i na péči o ně, nejdůležitější jsou tlakové masáže, promašťování jizev a používání přípravků se silikonem," radí plastický chirurg Pavel Horyna z Fakultní nemocnice Královské Vinohrady.

Foto: Mia Mirrelli

Díky zákroku nyní Barboru už nic netrápí a užívá si nabytého sebevědomí

Co tomu říkáte? Je to obrovský posun k lepšímu, že?

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek