Hlavní obsah

Blýskněte se v plavkách! S flitry, cvočky i v metalických barvách

Foto: Beach Bunny

Metalické odlesky jsou dnes trendem, kterému se nevyhnuly ani plavky

Letošní dovolenou máte teprve před sebou a lámete si hlavu, ve kterých plavkách zazáříte? Tak to víme úplně přesně! Pochopitelně v těch, které hází působivé odlesky.

Článek

Máte rády extravagantní typy plavek a nebojíte se v nich ukázat? Pak jsou pro vás následující sexy modely jako stvořené. Pozornost vám totiž zaručí jejich metalické barvy, efektní cvočky i blyštivé flitry. Navíc budou skvěle vypadat i pod průsvitnými tunikami či tílky, takže podprsenky můžete využít i na večerní party. Tak co, jdete do nich?

Foto: archiv firem

Lesklé plavky vám v létě dodají hvězdný třpyt. Na foto (zleva): bonprix 529 Kč, River Island (vrchní díl 660 Kč, spodní 470 Kč)

Foto: archiv firem

Zlaté plavky vám budou slušet také u plážového baru, kde můžete třeba najít i svou prázdninovou lásku. Na foto (zleva): Lindex (vrchní díl 249 Kč, spodní 249 Kč), River Island (vrchní díl 400 Kč, spodní 270 Kč)

Foto: archiv firem

Velice trendy jsou také cvočky. Na foto (zleva): bonprix 699 Kč, Reserved (vrchní díl 249 Kč, spodní 179 Kč)

Foto: archiv firem

Bílé modely s kovovými cvočky se budou vyjímat zejména na opálené pokožce. Na foto (zleva): Nordstrom 2033 Kč, River Island (vrchní díl 570 Kč, spodní 330 Kč)

Foto: archiv firem

V černých bikinách se zlatým zdobením budete na pláži rozhodně vidět. Na foto (zleva): Halens 949 Kč, ASOS 2320 Kč

Foto: archiv firem

A co říkáte na flitry? Už jste jim daly šanci? Na foto (zleva): Lindex (vrchní díl 350 Kč, spodní 300 Kč), F&F (vrchní díl 299 Kč, spodní 229 Kč)

Foto: archiv firmy

Elegantní modely s třpytivými vrchními díly si mohou dovolit klidně i starší dámy, které chtějí být v létě in. Na foto: oboje Calzedonia (info o ceně v obchodě)

Foto: archiv firem

Zdobnější kousky můžete využít i na letní party, kde stačí spodní díl nahradit džínovými šortkami a přes horní přehodit nějaké průsvitné či síťované tílko. Na foto (zleva): Beach Bunny (vrchní díl 1400 Kč, spodní 1360 Kč), River Island (vrchní díl 600 Kč, spodní 470 Kč)

A co vy, už máte ty pravé plavky na letošní dovolenou?

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek