Hlavní obsah

Boty na jaro: Víme, jaké se budou nejvíc nosit

Foto: CCC
22. 2. 2018

Není na co čekat! Jarní trendy už zcela ovládly obchody, a tak můžete směle zahájit přípravy na obnovu šatníku i botníku na novou sezonu, která začne co nevidět. Dnes vám ukážeme, jaká obuv bude in!

Článek

Ačkoli tomu venkovní teploty stále ještě moc nenasvědčují, jaro už se pomaličku blíží. Proto byste měly být připraveny včas a při prvních jarních paprscích vyrazit v nových trendy botách na rande, do práce i na procházku do přírody. Obchody jsou totiž na jaro připravené už teď. Neváhejte tedy a zpříjemněte si konec zimy nákupy nových kousků. A jaké budou in?

„Jarní trendy budou opravdu pestré, zejména co se týče zdobení. Obuv budou dekorovat brože, mašle, výšivky i perličky. Kromě obuvi v klasické černé a bílé barvě se v kolekcích objeví také modely v pastelových tónech, metalických barvách, v námořnické bílo-modré kombinaci, ale i extravagantní kousky v sytě červené barvě,“ říká Michaela Slatinská ze společnosti Deichmann a dodává, že takzvaný „wow efekt“ obuvi propůjčí také zajímavé podešve a výrazné barvy.

Co se týče nových modelů, přijdou si na své milovnice kožené obuvi, vysokých podpatků, ale i ženy preferující sportovní look. „Nový módní trend udávají boty na vysokém širším podpatku, které jsou zdobené originální výšivkou s květinami. Nosit se budou také boty na jehlovém podpatku, sandálky s metalickým podpatkem, stylové dřeváky či nestárnoucí espadrilky se sexy šněrováním kolem lýtka,“ upozorňuje Veronika Sajdoková, marketingová manažerka značky CCC.

Květinová výšivka

Foto: Archiv firmy

Na foto: oboje CCC, 599 Kč, 699 Kč

Metalické podpatky

Foto: Archiv firem

Na foto (zleva): Reserved, 799 Kč, CCC, 699 Kč

Pastelové barvy

Foto: Archiv firem

Na foto (zleva): Reserved, 499 Kč, Vagabond, 2999 Kč (kůže)

Bílé tenisky s výšivkou

Foto: Archiv firem

Na foto (zleva): Deichmann, 699 Kč, Stradivarius, 799 Kč

Rozkvetlé kozačky

Foto: Archiv firem

Na foto (zleva): Deichmann, 1199 Kč, Zara, 999 Kč

Jemný semiš

Foto: Archiv firmy

Na foto: oboje Baťa, 1799 Kč (kůže), 1999 Kč (kůže)

Široké podpatky

Foto: Archiv firmy

Na foto: oboje CCC, 899 Kč

Pohodlné espadrilky

Foto: Archiv firem

Na foto (zleva): Toms (prodává Urbanlux), 2390 Kč, Promod, 549 Kč

S ozdobnou broží

Foto: Archiv firmy

Na foto: oboje Humanic, 1399 Kč, 1599 Kč

Tak už máte vybráno?

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek