Hlavní obsah

Proč čekat na jaro? Květinové potisky přidejte do šatníku hned

Foto: Eva Malúšová
13. 2. 2018

Nenechte se zmást tím, že se jim v zimě nedaří. Šatník můžete mít napěchovaný květinami tři sta šedesát pět dní v roce! A my vám poradíme, jak si rozkvetlé motivy užít právě teď. Těšte se na halenku, kalhoty, kimono i komplet.

Článek

Není škoda, abyste si na ně vzpomněly až 20. března? Květinové potisky se skvěle hodí i do chladnějšího období. A nebojte, že byste si jejich společnost užily jen krátce. Kousky, které vytipovala stylistka Šárka Štursová, můžete s přehledem nosit i na jaře.

Dva jsou více než jeden

Stýskalo se vám po nich? Tak nebuďte za troškaře a místo jednoho rozkvetlého kousku si pořiďte rovnou dva. A půjde-li přímo o komplet, tím lépe. Květinám to spolu sluší. A to nemluvíme o tom, jak si můžete pohrát se samostatnou košilí (fantasticky bude vypadat i s obyčejnými džínami) nebo sukní (zkuste ji spárovat s trendy mikinou nebo hrubým svetrem). Sestavu můžete doplnit jak vysokými kozačkami, tak i kotníčkovými botami. A až se trochu oteplí, klidně vklouzněte do tenisek.

Foto: Eva Malúšová

Na foto: košile (H&M, 1299 Kč), sukně (H&M, 1199 Kč), kožené boty (Gino Rossi, 3390 Kč), kožená kabelka (Coccinelle, 7200 Kč), náušnice (Dyrberg/Kern, 1549 Kč)

Ve velkém

Spoustu květů napočítáte také na potištěných kalhotách, které vám udělají dobrou službu teď i v nadcházejících měsících. Tenhle kousek je sám o sobě výrazný, kombinovat ho proto doporučujeme s jednoduššími vršky. A ne, nemusejí být jen černé nebo bílé.

Foto: Eva Malúšová

Na foto: kalhoty (H&M, 699 Kč), svetr (Lindex, 999 Kč), kabát (Marks & Spencer, 4999 Kč), boty (Office Shoes, 950 Kč), náušnice (Lindex, 199 Kč za set), kožený batoh (Coccinelle, 9200 Kč)

Kimono pokaždé jinak

Že ho ještě nemáte? Neztrácejte čas a na příštích módních pochůzkách se po kimonu koukněte. Lehký kousek, který si pravděpodobně spojujete s létem, můžete v chladném období nosit místo kardiganu nebo saka (s kabátem přes, samozřejmě). Kimono bude skvěle vypadat třeba na roláku! A až přijde jaro, můžete ho pasovat na nejsvrchnější díl.

Foto: Eva Malúšová

Na foto: rolák (COS, info o ceně v obchodě), kimono (Lindex, 1599 Kč), džíny (H&M, 899 Kč), boty (Tezyo, 3290 Kč), kožené psaníčko (Bree, 5490 Kč), prsten (Dyrberg/Kern, 2249 Kč)

„Kvést“ může i bunda

Obdobně jako s kimonem můžete naložit i s lehkou potištěnou bundou. Momentálně vás bude hřát pod kabátem, na jaře jí potom dopřejte to privilegium být svrchním kusem. Mimochodem, pozorně si prohlédněte kalhoty – tento typ je momentálně jedním z nejtrendovějších.

Foto: Eva Malúšová

Na foto: bunda (H&M, 1299 Kč), svetr (F&F, 699 Kč), kalhoty (Reserved, 999 Kč), boty (Adidas, 899 Kč), sluneční brýle (H&M, 249 Kč), náušnice (Lindex, 199 Kč za set)

Klasika neklasicky

Květinový výběr zakončíme kusem, který se bez přehánění hodí do každého šatníku. Lehká halenka sluší všem typům postav a je jen na vás, jak s ní naložíte. Rozhodně se nemusíte bát, že byste v ní vypadaly příliš romanticky a sladce. Nosit se totiž dá i s cool džínami do pasu a minimalistickým sakem.

Foto: Eva Malúšová

Na foto: halenka (Marks & Spencer, 1599 Kč), sako (Marks & Spencer, 1999 Kč), džíny (Reserved, 899 Kč), semišové boty (Reserved, 1299 Kč), kožené psaníčko (Bree, 3490 Kč), náhrdelník (Dyrberg/Kern, 6449 Kč), prsten (Dyrberg/Kern, 2249 Kč)

Náš tým a poděkování

  • Modelka - Barbora Aglerová (Czechoslovak Models)
  • Styling - Šárka Štursová
  • Vizáž - Janka Letková
  • Hotel Chateau Kotěra - Komenského 40, Ratboř u Kolína, hotelkotera.cz

Co vy a květinové potisky? Nosíte je?

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek