Hlavní obsah

Premiéra Meghan: Snoubenka prince Harryho zastínila Kate!

Foto: Profimedia.cz
13. 3. 2018

Ona je prostě fantastická. To člověka napadne jako první, když vidí Meghan Markle v perfektním bílém kabátu s apartním baretem na hlavě. Outfit, který zvolila na první oficiální akci s královnou, na Dny Commonwealthu, byl hned dvojnásobnou trefou do černého, byť možná v obou případech nevědomky.

Článek

Pondělí 12. března se stane významným milníkem pro Meghan Markle (36). Ačkoliv těch milníků má za poslední půlrok již dost za sebou, a stejně tak jí jich ještě dost čeká, z politického hlediska tento nelze opomenout. Poprvé se totiž zúčastnila oficiální veřejné akce společně s královnou Alžbětou II. (91). Královská rodina totiž vyrazila do Westminsterského opatství na bohoslužbu k příležitosti oslav Dne Commonwealthu.

Ačkoliv to není premiéra setkání budoucí nevěsty prince Harryho (33) a jeho babičky, královny Albžety II., na oficiální akci se takto společně ještě neukázaly, pokud člověk nepočítá vánoční svátky. Tehdy byla, dost netradičně, pozvána na Sandringhamské panství i ona. A to i přesto, že Vánoce zde s královnou smí slavit pouze ti, kteří jsou v manželském svazku, nikoliv pouze zasnoubení. Například Kate (36) tam před svatbou v roce 2010 nemohla. A to přitom s Williamem (35) tvořila pár mnohem delší dobu, než letos v zimě Harry a Meghan!

Foto: Profimedia.cz

Celá královská rodina se sešla ve Westminsterském opatství na bohoslužbu ke Dni Commonwealthu

Ve stínu své švagrové

Své poprvé, které připadlo na Dny Commonwealthu, ale zvládla Meghan Markle na jedničku. Oblékla si bílý kabátek a baret stejné barvy, čímž naprosto zabodovala. Ne, že by to snad vévodkyni Kate neslušelo, ale přiznejte, že ji Meghan svým dokonale padnoucím a sladěným outfitem tak trochu zastínila. Obě dvě ale byly spolu krásně sladěny. Pod bílým kabátem Meghan skrývala námořnicky modré šaty, tedy stejné barvy, jakou oblékla i vévodkyně Kate.

Foto: Profimedia.cz

Kabát i baret pochází od stejných návrhářů, kteří pracovali pro princeznu Dianu. A musí se nechat, že Meghan je neuvěřitelně šik!

Kromě toho ale také velmi kultivovaně a nenásilně vzdala hold princezně Dianě (†36). Kabát i baret totiž pocházejí od dvojice návrhářů, které měla Diana velice ráda. Kabát je od Amandy Wakeley (55), která byla nejen její oblíbenou návrhářkou, ale dámy k sobě měly blízko i po osobní stránce. Tato módní návrhářka má ve svém repertoáru i svatební šaty, nicméně poslední kolující klepy ukazují na to, že šaty na tento velký den by měla Meghan mít od módní značky Ralph & Russo.

Foto: Profimedia.cz

Bohužel Meghan trochu svým zevnějškem tentokrát zastínila svoji budoucí švagrovou, vévodkyni Kate. Ač jsou stejně staré, v klobouku s širokou krempou vypadá manželka prince Williama více usedle. Přitom jindy jí pokrývky hlavy tolik sednou!

Baret, který si Meghan vybrala na slavnosti Dne Commonwealthu zase pochází z dílny Stephena Jonese (60), který navrhoval pokrývky hlavy i pro Dianu. Po jejím sňatku s princem Charlesem (69) Jones vytvořil, ve spolupráci s návrháři Jasperem Conranem (58) a Arabellou Pollen (57), sérii dvaceti baretů, které pak princezna nosila. Všechny měly na sobě vyšitý monogram princezny Diany a také znak jejího manžela, tři pštrosí pírka vystupující z koruny. Všechny tak byly navrženy jen pro ni.

Čí outfit se vám líbí více?

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek