Hlavní obsah

České krásky na červeném koberci: Nuda, nebo jsou za módní hvězdy?

Foto: Isifa

Modelka Aneta Vignerová patří k největším průkopnicím minimalismu. A je třeba přiznat, že s volbou oblečení se většinou trefuje do černého. Co myslíte?

Fanoušci módy mají pohotovost! V Praze se koná jedna z hlavních módních událostí podzimu – Mercedes-Benz Prague Fashion Weekend. A naše otázka zní: Zaslouží si známé návštěvnice nálepku „fashionistas“?

Článek

Pravidelně vám přinášíme snímky zahraničních celebrit z různých premiér, večírků nebo módních přehlídek. Pokud se zaměříme na jejich oblečení – většinou je na co se dívat! Dnes se tedy koukneme, jak si s pomyslným červeným kobercem poradily české krásky. Protože kde jinde by měly předvést svůj styl a cit pro módu než během fashion weekendu? Posuďte samy – jsou české celebrity opravdové „fashionistas“, nebo u nás vládne spíše uniformní šeď a nuda?

Foto: Isifa

Herečka Kateřina Herčíková poslední dobou s módou hodně experimentuje. Někomu se její modely líbí, jiní nad nimi vrtí hlavou. Do které skupiny patříte vy?

Foto: Isifa

Modelka Simona Dvořáková tentokrát vsadila na pánský styl

Foto: Isifa

Renata Langmannová je krásná žena a má svůj styl, který jí sluší a který umí dotáhnout na jedničku. Ale přesto máme pocit, že na podobnou akci to chtělo něco víc

Foto: Isifa

Eliška Kaplicky nás rozhodně zaujala svými krásnými botkami!

Foto: Isifa

Veronika Fašínová se jako jedna z mála vymyká z trochu šedivého průměru

Foto: Isifa

Jitka Kocurová se ve společnosti objevuje už jen sporadicky. Její volba oblečení ale bohužel moc neoslní

Foto: Isifa

A Veronika Fašínová ještě jednou, tentokrát s přítelem Lukášem Hejlíkem. Pohled je na ně hezký, ale opět se nemůžeme zbavit dojmu, že to chtělo přece jen trochu přidat

Co říkáte na vkus českých krásek?

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama