Hlavní obsah

Chodí Brad Pitt s touto herečkou? Které ženy byly před ní?

Foto: Profimedia.cz
23. 1. 2019

Takový fešák, jako je Brad Pitt (55), rozhodně nemůže zůstat dlouho sám. Nebo tedy alespoň se tak dá usuzovat na základě toho, kolikrát se už objevila „zaručená zpráva“, že má novou partnerku. Poslední obětí těchto klepů je herečka jihoafrického původu Charlize Theron (43).

Článek

Už je to více než dva roky, co Angelina Jolie (43) podala žádost o rozvod s Bradem Pittem. Dříve, než vůbec stihl zaschnout podpis, už někteří lidé dávali Brada Pitta dohromady s jinými slavnými kráskami. Mimo jiné i s jeho bývalou ženou Jennifer Aniston (49), kterou opustil právě kvůli Angelině. Od té doby touha dostat slavného krasavce znovu do vztahu neutichla. Z druhé strany – na každém šprochu, pravdy trochu. Nebo ne?

Naposledy se zájem opřel do herečky jihoafrického původu Charlize Theron. Už několik dnů kolují zvěsti, že novým párem Hollywoodu se stali právě tito dva. Seznámit se měli už před několika měsíci při práci pro reklamu na jakési hodinky. Vztah má ale údajně trvat teprve měsíc. Ani jeden z herců se zatím nevyjádřil. Nicméně pokud to bude pravda, Angelina příliš šťastná asi nebude – s blonďatou herečkou se prý v lásce příliš nemají.

Foto: Profimedia.cz

S touto kráskou prý nyní Brad Pitt randí

Neri Oxman (43)

Přitom vloni na jaře kolovaly fámy o tom, že hercovou novou přítelkyní je nejen krásná, ale hlavně chytrá žena Neri Oxman. Její jméno možná slyšíte poprvé, ale ve světě architektury a designu je poměrně známé. Patří mezi uznávané autory a její díla jsou vystavována v muzeích a galeriích moderního umění po celém světě. Nakonec ale z klepů nic nebylo. Krásná profesorka totiž odmítla, že by s hercem měla poměr. Jejich vztah byl prý čistě pracovní.

Foto: Profimedia.cz

Jistou dobu byla ve hře také profesorka Neri Oxman, nakonec se ukázalo, že jde o vztah pracovní

Kate Hudson (39)

Mimo profesorky Neri Oxman měl vedle sebe Brad Pitt vždycky herečky. A tak se i drby o tom, s kým zrovna chodí, týkají žen z této umělecké branže. V druhé polovině roku 2017 se v pavučině pomluv ocitla i herečka Kate Hudson. Tak dlouho se spekulovalo o jejich vztahu, až to v listopadu téhož roku herečka sama vyvrátila. Tento drb neměl ani pořádné opodstatnění, protože Kate Hudson se, dle svých slov v pořadu Watch What Happerns Live!, s Bradem Pittem viděla naposledy před čtyřmi lety.

Foto: Profimedia.cz

Kate Hudson měla randit s Bradem Pittem v roce 2017

Marion Cotillard (43)

První žena, o které se hovořilo jako o nové přítelkyni Brada Pitta po odloučení s Angelinou Jolie, byla francouzská herečka Marion Cotillard. Pár se měl údajně sblížit v roce 2016 při natáčení filmu Spojenci. Ten vznikal v době, kdy ještě existovala „Brangelina“, což vedlo k otázkám, zda se bude opakovat scénář z roku 2005, kdy Brad odešel od Jennifer Aniston kvůli Angelině, se kterou se seznámil při natáčení. Marion Cotillard to ale na svém instagramovém profilu velice rázně popřela.

Foto: Profimedia.cz

Marion Cotillard se vůči vztahu s Pittem ohradila dost drsně. Že by potrefená husa?

Jennifer Lawrence (28)

To Jennifer Lawrence, která byla se slavným krasavcem spojována na začátku roku 2018, si roli případné milenky Pitta užívala. Když se jí na to ptal Andy Cohen ve stejném pořadu, jako tenkrát Kate Hudson, Jennifer Lawrence se tomu smála. Přesto, že popřela, že by s hercem něco měla, dělalo jí radost, že se dostala do takových klepů. Své tvrzení doložila tím, že s hercem se viděla naposledy v roce 2013, a to navíc ještě velice náhodně.

Foto: Profimedia.cz

Jennifer Lawrence se údajnému románku s hercem smála

Jennifer Aniston (49)

Do řečí se pravidelně dostává také bývalá manželka Brada Pitta, Jennifer Aniston. Jednou za čas se objeví zpráva, že tito dva byli spolu viděni v objetí či že někdo zpozoroval jejich letmé dotyky. Spíše než realita, je to ale zbožné přání těch, kterým byl pár Jenn&Brad příjemnější než Brangelina.

Foto: Profimedia.cz

Několikrát se objevily spekulace o tom, že je možná Brad opět s Jennifer

Myslíte si, že už má Brad Pitt novou lásku? 

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek