Hlavní obsah

Horoskop Panny na pátek 27. 5.

dnes 00:00

Na tom, že vás něco přestane bavit, není nic špatného. Berte to jako další etapu svého vnitřního vývoje. Než se ale rozhodnete, že tuto oblast ze svého života definitivně odstraníte, dobře si to rozmyslete. Situace se ještě může změnit.

Článek

Láska a sex

Skutečně nejste na sexu závislé. Jde o aktivitu, kterou máte rády, a uvolňuje vás, ale do závislosti máte hodně daleko. Užívejte si společné vášnivé chvíle a nepřemýšlejte o nesmyslech.

Partner a rodina

Miláček se momentálně vyznačuje tím, že má poznámky ke všemu, co řeknete. Jindy byste se rozčilovaly, ale dnes jen velkoryse mávnete rukou. Rozumně si řeknete, že si pátek takovými záležitostmi nenecháte kazit.

Domácnost a nákupy

Při Luně v Býku si dáte záležet nejen na tom, jaké jídlo připravujete, ale i na tom, jak ho naservírujete. To, co vytvoříte, bude po estetické stránce naprosto dokonalé. Právě proto byste ho měly nafotit a umístit na sociální sítě jako inspiraci pro ostatní.

Krása a zdraví

Pochybnosti o tom, zda jste barevně sladěné, si nepřipouštějte. Nebylo by to k ničemu. Když se spolehnete na svůj vytříbený vkus, smysl pro harmonii a na cit pro barvy, budete za hvězdy.

Astrojídelníček

V 8.22 hodin Měsíc vstoupí do znamení Býka, což je gurmán zodiaku. Veškeré pokrmy by tedy měly být pikantní a obsahovat víc koření než jindy. Pod toto znamení dle astromedicíny spadá ústní dutina, tak hned po probuzení kloktejte přiměřeně teplým odvarem ze šalvěje, budoucí a kojící maminky by měly zvolit nať přesličky. Tyto bylinky dezinfikují i krk, likvidují bakterie a urychlují zacelení případné rány, například po trhání zubu či mandlí. Posnídejte chléb namazaný klasickým máslem a medem, hojně jej zapijte libovolným čajem, do něhož přidejte antiseptický a hojivý hřebíček. Dopoledne si dejte feferonkový salát a také hrst třešní.

K obědu bude vhodné jídlo obsahující kopr, je jedno, zda to bude omáčka, kulajda, nebo kyselo. K odpolední svačině si dopřejte buchty s povidly nebo taštičky z listového těsta plněné pudinkem. K večeři si připravte celozrnné pečivo s pomazánkou ze sardinek nebo šprotů. Jedná se o cenný zdroj jodu, na jehož zvýšený přísun byste dnes měly dbát. Pamatujte i na to, že ledové nápoje by mohly být spouštěčem zánětu mandlí, hrtanu či hlasivek, raději tedy nejezte ani zmrzlinu. Bez černého svědomí večer můžete vypít skleničku kvalitního červeného vína.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek