Hlavní obsah

Co čeká Pannu v pondělí 24. února

S lidmi, kteří vás rozčilují, neztrácejte čas. K ničemu by vám to nebylo. Bude podstatně lepší, když se jim vyhnete obloukem. Získáte tím sice pověst nepřátelsky naladěných žen, ale to vám může být jedno.

Článek

Láska a sex

V oblasti erotiky nastanou nečekané zmatky. Partnera sice milujete, ale zároveň byste si rády zalaškovaly i s někým jiným. Jde o touhu, se kterou nemáte zkušenosti, takže si s ní nedokážete poradit.

Partner a rodina

Předem si uvědomte, že partnerovi nemůžete nic zakazovat. Bylo by to naprosto zbytečné. Můžete mu ale sdělit, co byste na jeho místě dělaly vy. Vyslechne to pozorně a třeba se tím bude řídit.

Domácnost a nákupy

Přemýšlíte o pořízení zvláštních košů určených pro třídění odpadu. Děti vás do poctivého a důsledného třídění vyloženě nutí. Dokonce je podpoří i partner, který se dobrovolně nabídne, že se postará o to, aby koše nepřetékaly. Tvařte se, že mu věříte.

Krása a zdraví

Přestože se o sebe staráte, jak nejlépe umíte, může vás skolit choroba. Pokud vám bude ráno mizerně a budete vás bolet každý kloub, pokožka bude citlivá na dotek, nejspíš je to viróza, nebo chřipka. To, že byste se překonaly a vyrazily do práce, vás nesmí ani napadnout. Zamiřte zpátky do postele, nebo k lékaři.

Astrojídelníček

Luna v Rybách se ještě před svítáním překlene do přibývající fáze, a proto budete mít enormně citlivý lymfatický systém. Pokud kouříte, omezte počet cigaret na minimum, raději nepijte klasickou kávu a alkoholu se vyhněte obloukem! Ráno vypijte velký šálek čaje z lístků břízy, jako přírodní diuretikum velmi šetrně pročistí celé tělo a usnadní vyplavování nahromaděných škodlivin. Do jídelníčku zařaďte ořechy, sušené ovoce, hlavně křížaly a rozinky, dále čerstvé plodiny, zejména salátovou okurku, fazolky, kiwi, vodní meloun a zelené hrušky.

Trávicí problémy vám můžou způsobit koláče či knedlíky z kynutého těsta a rovněž pikantní pizza, tak nic takového nejezte! Naopak zejména odpoledne dle libosti zobejte zelené olivy. Obsahují velmi účinné antioxidanty, dále látky snižující hladinu cholesterolu i množství tuku v okolí žaludku, a tím pádem jsou účinným pomocníkem při hubnutí. Minimální přísun tekutin by měl být 2,5 litru pramenité vody, nejvíc tekutin se snažte vypít do 14. hodin.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama