Hlavní obsah

Horoskop Panny na čtvrtek 21. 10.

dnes 00:00

Na otázky, které kladete v práci, dostanete rychlé a zdánlivě fundované odpovědi. Potíž je v tom, že se vám ani trochu nezamlouvají. To, že vám nadřízený do očí lže, mu nahlas sice neřeknete, ale budete si jisté, že to tak opravdu je.

Článek

Láska a sex

Úvahy o tom, že byste zapomněly na svoje zásady, zejména na šetrnost, a pořídily si erotické prádlo, nabírají na intenzitě. Než vyrazíte na nákupy, měly byste si v e-shopech prohlédnout nabídku a vybrat si to, co se vám nejen líbí, ale co s vámi také ladí. Vzhledem k vašemu vyhraněnému vkusu to snadné nebude, ale vy to zvládnete.

Partner a rodina

Váš věčně nespokojený sourozenec vám už leze na nervy. Zatím jste zvládaly jeho stížnosti na všechno, co se kolem něho a s ním děje. Teď je vám však jasné, že se kvapem blíží chvíle, kdy mu pěkně od plic povíte, co si o něm myslíte.

Domácnost a nákupy

Přestože zastáváte názor, že se má šetřit vždycky a za každou cenu, dnes se chovejte jinak. Než se dostanete ke slevě a zjistíte, jak by se dala uplatnit a zda na ni máte vůbec nárok, uběhne spousta drahocenného času, který byste mohly využít na něco prospěšnějšího a cennějšího.

Krása a zdraví

Neobyčejně vás potěší ranní pohled na displej váhy. Zjistíte, že se veškeré výkyvy z poslední doby vyrovnaly a vy jste opět na své obvyklé hmotnosti. Navíc přibývá šatstva, které jste zatím nosit nemohly a do něhož se teď s trochou snahy dostanete.

Astrojídelníček

Luna v mlsném Býku se překulí do ubývající fáze, a jelikož je krátce po úplňku, organismus se snadno zbaví nahromaděných škodlivin. Tento proces můžete podpořit tím, když ráno nalačno vypijete čaj z brusinek nebo brusinkovou šťávu naředěnou teplou vodou. Toto ovoce funguje jako velmi šetrné a přitom účinné přírodní antibiotikum, čistí ledviny i močové cesty a harmonizuje střevní mikroflóru. Asi za deset minut posnídejte ovesnou kaši a celé dopoledne jezte ananas, který ulevuje střevům i slinivce. Méně se o něm ví, že obsahuje látky, které rozpouštějí krevní sraženiny a zabraňují tvorbě otoků.

K obědu si dejte rybu, ideálně mořskou štiku, nebo lososa, a salát, ve kterém by neměly chybět čerstvé lístky špenátu a rukoly. Odpoledne konzumujte švestky, a to nejen čerstvé, ale i sušené. K večeři zvolte hrách, a je jedno, zda to bude polévka, nebo kaše. Vzhledem k tomu, že budete mít celý den velmi citlivé hlasivky, nepijte ledové ani horké nápoje. Když vás začne pobolívat v krku, popíjejte vlažný jitrocelový čaj, kterým si vždy nejdřív vykloktejte ústní dutinu.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek