Hlavní obsah

Co čeká Pannu v pondělí 10. srpna

dnes 00:00

Neuvažujte o tom, že si přiberete další práci, ale o tom, jak do svého života zakomponujete alespoň trochu pohodlí. Když budete chtít, určitě přijdete na způsob, jak to uděláte, aniž byste se finančně nezruinovaly.

Článek

Láska a sex

Sex by byl krásný a po všech stránkách povznášející zejména kolem 8.24 hodin. Luna v Býku se dostane do sextilu s Venuší v Raku a vy do nálady, kdy je pro vás nejdůležitější miláček.

Partner a rodina

Udržujte rodinou hierarchii. Zejména mladší generaci musíte vysvětlit, že se doma bude „hrát podle vašich not“. Budou sice trousit poznámky, ale nakonec pochopí, že je to tak pro ně vlastně lepší.

Domácnost a nákupy

Proberte skříně, šuplíky, klidně i krabice, do kterých jste se už dlouho nedívaly. Najdete díky tomu věci, na které jste docela zapomněly. Pak budete přemýšlet, zda jim dáte ještě jednu šanci, nebo je odnesete do charity, případně vyhodíte.

Krása a zdraví

Může vás potrápit alergie. Na bižuterii a levné řetízky nebo náušnice rovnou zapomeňte, neboť by vyvolaly bouřlivou kožní reakci. Když šperky, tak jedině zlaté, stříbrné, nebo z chirurgické oceli.

Astrojídelníček

V 3.28 hodin Luna vpluje do znamení Býka, které má pod svou vládou kromě jiného krk a štítnou žlázu. Jelikož je v ubývající fázi, velmi rychle se unavíte, proto zvolte bio zeleninu a ovoce, tedy plodiny neošetřené pesticidy, aby se organismus nevysiloval odbouráváním toxinů. Ráno se osvěžte čerstvým ananasem, nebo si z něj udělejte smoothie. Měly byste dbát na zvýšený přísun jodu, tak posnídejte hrst kešu oříšků. Dopoledne posvačte netučný sýr, alespoň čtyři tmavomodré blumy a s klidným svědomím vypijte šálek černé kávy.

Bude-li vedro, k obědu si dejte zelný salát, při nižších teplotách bude vhodnější zelňačka, nebo boršč. K odpolední svačině si připravte celozrnný chléb s pomazánkou ze sardinek nebo makrely, a to zejména kvůli obsahu jodu, který prospívá štítné žláze. K večeři si v kefíru rozmixujte borůvky. Rozvrhněte si pitný režim tak, abyste vypily alespoň dva litry minerálky bez bublinek, nejvíc tekutin se snažte vypít do 14. hodin. Když vás začne škrábat v krku, kloktejte vlažným odvarem ze šalvěje.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.