Hlavní obsah

Co čeká Pannu v pátek 29. května

dnes 00:00

Zatímco dopoledne zvládnete v pohodě a dokonce ve znamení zvýšené výkonnosti, odpoledne se situace změní. Jakmile se Luna přesune do vašeho znamení, pocítíte nečekaně intenzivní únavu. Pokud to půjde, z práce zamiřte rovnou domů a odpočiňte si.

Článek

Láska a sex

To, že jsou vaše kamarádky nebo kolegyně nadšené jedním mužem, vás nevyvede z míry. Díváte se na něho podezíravě a nechápete, co na něm vlastně vidí. Na podobné Pány Božské jste v poslední době skoro alergické.

Partner a rodina

Nepodceňujte první dojem, který na vás udělá nový kolega. Pokud vám intuice říká, že je v něm něco, na co si máte dávat pozor, měly byste její upozornění brát v úvahu. Neriskujte nepříjemnosti, kterým se můžete vyhnout.

Domácnost a nákupy

Než se hned po návratu domů pustíte do práce, protože máte pocit restů, přemýšlejte. Kdybyste se na domácnost podívaly objektivně, zjistíte, že není nic, co vyžaduje vaši bezprostřední akci. Všechno může počkat.

Krása a zdraví

Skoro by se chtělo říct, že máte moudřejší tělo než rozum. Zatímco ten vás nutí, abyste usilovně pracovaly a na únavu nedbaly, tělo si o odpočinek prostě řekne. Navíc to učiní způsobem, který musíte respektovat.

Astrojídelníček

Potřebujete-li zhubnout nějaké to kilo do plavek, dnešní lunární fáze vám dovoluje držet půst, ale tím není míněno hladovění! Jezte častěji malé porce, a hlavně hojně pijte čerstvé ovocné a zeleninové šťávy. K obědu si dejte silný zeleninový vývar. Celé odpoledne konzumujte borůvky nebo rybíz, také si dejte salát z čerstvé brokolice či růžičkové kapusty. V 13.40 hodin Luna vstoupí do Panny, což je znamení ovládající trávicí ústrojí, proto si k večeři uvařte hustou bramboračku a nešetřete majoránkou, je to požehnání pro žaludek i střeva. Před spaním zalejte půl litrem čisté horké vody lžičku zeleného jílu, nádobu zakryjte a odstavte do zítřejšího rána, kdy hned po probuzení nálev nalačno vypijete.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.