Hlavní obsah

Co čeká Pannu v pondělí 18. listopadu

Na všechno, co vidíte a slyšíte, reagujte s rozmyslem. Rozhodně se s nikým nehádejte. Zejména odpoledne, kdy je Luna s Merkurem v kvadratuře, buďte při jednání s úředními osobami laskavé, pokorné a vstřícné. Platí to zejména pro uniformované osoby.

Článek

Láska a sex

Miláček neustále naznačuje, že má sexu méně, než by se mu líbilo, a to vás štve. Není přece vaše vina, že s nápadem na milování přijde pokaždé ve chvíli, kdy máte buď jinou práci, nebo vám chybí ta správná nálada.

Partner a rodina

Na důležité hovory s partnerem to spíš nevypadá. Všechno by bral jako nespravedlivou a nezaslouženou kritiku. Vás to sice ani nenapadlo, ale jemu byste to nevysvětlily. Možná se tak chová proto, že se mu nechce mluvit.

Domácnost a nákupy

Než někomu dovolíte, aby vám doma nebo i v práci instaloval nějaké novinky do počítače, pořádně si s ním o tom popovídejte. Je potřeba, aby pochopil, že o velké inovace nestojíte. Když nechá všechno tak, jak to je, a přístroj jenom zrychlí, budete spokojené.

Krása a zdraví

I když se vám nechce, měly byste uvažovat o nákupu nového společenského oděvu. Firemní vánoční večírek se kvapem blíží a vy přece nechcete mezi vyfiknuté kolegyně dorazit v šatech, které jsou sice šik, ale měly jste je už mnohokrát na sobě.

Astrojídelníček

Pondělí bude pod vlivem výjimečné fáze Měsíce, kdy můžete jíst sladké, samozřejmě přiměřeně! Luna je ve znamení Lva, které má vliv na srdce, tak by strava měla obsahovat i dostatek hořčíku a vitaminu C, neboť podporují srdeční činnost. Ráno vypijte velký šálek šípkového čaje a posnídejte například opečený toustový chléb s rybízovou marmeládou. K svačině si nachystejte nízkotučný sýr, alespoň jeden pomeranč a dvě červená jablka.

Oběd by měl obsahovat česnek, který rovněž podporuje činnost srdce. Ideální bude česnečka s osmaženou houskou. Poté snězte mandarinku, eliminuje česnekové aroma. Mezi 11. a 13. hodinou je největší aktivita srdečního svalu, tak v uvedeném čase nepřetěžujte fyzičku, a pokud kouříte, nechte si zajít chuť na cigarety. K odpolední svačině si udělejte mléčný koktejl, do něhož přidejte kakao a strouhaný kokos. Mezi 17. a 19. intenzivně popíjejte čistou vodu s čerstvou citronovou šťávou, tento nápoj podporuje krevní oběh a obsažený vitamin C snižuje hladinu cholesterolu. K večeři si uvařte paprikovou krémovou polévku, chuť na sladké zažeňte fíky, můžou být čerstvé i sušené.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama