Hlavní obsah

Další živá Barbie: Nemá žádnou plastiku a nechodí na sluníčko!

Foto: Archiv

Alina se začala stylizovat do role Barbie před rokem a půl

Její internetové video, kde se dívá a mrká, viděly stovky tisíc lidí. Alině je 21 a je jen další z žen, které chtějí vypadat jako skutečná Barbie. Hledá svého Kena a odmítá chodit na sluníčko. Proč?

Článek

Alina Kovalevskaya žije v Oděse, stejně jako Valeria Lukyanov, o které už jste možná slyšeli jako o velmi kontroverzní živé panence Barbie (v tomto jihoukrajinském městě se prý Barbie trend stal natolik populárním, že se o něm mluví jako o Barbie chřipce). Jedenadvacetiletá Alina ovšem své zatím známější (a o 7 let starší) kolegyni statečně šlape na paty. Jedno její Youtube video má dokonce stovky tisíc zhlédnutí, a to i přesto, že trvá 10 vteřin a Alina na něm jen mrká a otáčí hlavou.

Foto: Archiv

Valeria, zatím nejslavnější živá napodobenina Barbie, dříve byla Alinina kamarádka. Jejich přátelství však dlouho nevydrželo

„Vypadám jako panenka. Líbí se mi moje velké oči, malý nos i malá pusa. A mám dlouhé vlasy, měří asi metr,“ popisuje sama sebe Alina v rozhovoru pro deník DailyMail. Vypadat jako Barbie se rozhodla asi před 18 měsíci, když viděla ostatní děvčata, která se takhle oblékala. „Nejprve jsem si pořídila kontaktní čočky pro velké výrazné oči,“ popisuje první okamžik, kdy trendu zcela podlehla.

Foto: Archiv

Alina popírá jakoukoli plastiku

Studuje psychologii a sociologii na univerzitě a přiznává, že by jednou chtěla mít dvě děti, a možná i jedno adoptovat. Z řad jejích fanoušků na původně ruské sociální síti sice vzešlo už několik nabídek k sňatku, na svého pravého Kena prý ale stále čeká.

Foto: Archiv

Hříva nové živé Barbie měří více než metr

Říkáte si, kolik plastik musela podstoupit? Prý žádnou. A ani na pláž nechodí – to aby její sněhobílá pleť nedostala nežádoucí opálený odstín.

Foto: Archiv

Denní samozřejmostí jsou pro Alinu speciální kontaktní čočky

Foto: Archiv

Co na to říkáte? Je tento trend nebezpečný? Znáte někoho takového?

Co vy na to? Vadilo by vám, kdy se vaše děti začaly stylizovat do panenky Barbie? Nebo je to jejich věc? Zdá se vám to nebezpečné? Zapojte se do diskuse pod článkem!

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek