Hlavní obsah

Úbytek testosteronu vede k frustraci

Pravděpodobně každá žena dokáže vyjmenovat deset ryze mužských nešvarů během pěti sekund. Ale přesto, až vás partner bude příště vyzývat k větší toleranci, zkuste ho poslechnout a dát mu šanci.

Článek

Za častou mužskou nedokonalostí může být i přirozený fyziologický vývoj – úbytek hladiny hlavního mužského hormonu, testosteronu.

Únava a vyčerpání, úbytek svalové hmoty či nabírání na váze jsou hlavními projevy klesající hladiny testosteronu v mužském těle. Vědecké studie prokazují, že mužům nad 30 let dochází k přirozenému úbytku testosteronu, a to každým rokem zhruba o 1 %. Pokles hladiny testosteronu také ovlivňuje psychickou kondici a duševní rozpoložení muže.

Hladina testosteronu může navíc dočasně klesat i díky vnějším faktorům dnešní uspěchané doby. Nedostatek spánku, málo pohybu, všudypřítomný stres a nevyvážený jídelníček žádnému muži lepší pocit nepřidají.

Proti negativním vlivům spojeným s klesající hladinou testosteronu se dá bojovat přírodní cestou

Jak být silným a vyrovnaným mužem v dnešní době?

Negativním důsledkům klesající hladiny testosteronu musí čelit každý muž. Úbytek svalové hmoty, zpomalující se metabolismus, fyzická a duševní vyčerpanost nebo menší zájem o sex jsou příznaky, o nichž muži nemluví, ale chtějí je řešit.

Doplněk stravy TestoMax pomáhá mužům se lépe vyrovnat s negativními vlivy, způsobenými poklesem hladiny testosteronu. Jeho složení podporuje růst svalové hmoty (pískavice řecké seno), pomáhá podporovat a udržet rovnováhu metabolismu tuků (pískavice řecké seno), přispívá k udržení normální hladiny testosteronu v krvi (zinek), přispívá ke snížení míry únavy (vitamin B6), přispívá k normální plodnosti(zinek) a k normální psychické činnosti (hořčík).

Obsah pískavice řeckého sena v jedné tobolce Testomaxu je 600 mg. TestoMax je norský doplněk stravy pro muže

Více svalové hmoty a sebevědomí

Vědecká studie (Poole Ch. et al.: J int Soc Sports Nutr.2010, 7:34) prokázala, že užívání pískavice řeckého sena podporuje růst svalové hmoty. Po dobu osmi týdnů byly testované skupiny A a B podrobeny stejnému pravidelnému silovému tréninku.

U skupiny A byl ve srovnání se skupinou B zaznamenán až 2x větší nárůstsvalové hmoty než u skupiny B. Skupina A užívala 500 mg pískavice řeckého sena denně; skupina B užívala placebo. Obsah denní dávky pískavice řeckého sena v TestoMaxu je 600 mg. Každá tobolka Testomaxu při dlouhodobém užívání tak podporuje růst svalové hmoty a udržuje rovnováhu metabolismu tuků. To mužskému organismu následně může přinést větší vitalitu, sílu a lepší fyzický výkon, a tím i lepší život.

TestoMax je vyvinut speciálně pro muže po třicítce. TestoMax vám přinášíme v měsíčním balení 30 tabletek pro 1 osobu. V České republice TestoMax užívá již tisíce spokojených zákazníků. Hlavním důvodem, proč TestoMax užívají, je jejich potřeba cítit se celkově lépe. Více na Testomax.cz

Reklama

Související témata:
Úbytek