Hlavní obsah

Dekolt a vlasy jako filmová hvězda? Ano!

Svůdný dekolt ocení nejedno mužské oko

Ach vy ženy… Stále toužíte být krásné, svůdné a žádoucí. Téměř tropické letní teploty a laškovné pohledy mužského okolí vás téměř nutí pochlubit se svými přednostmi. A jaká že jsou nejčastější „esa v ženském rukávě“?

Článek

Nebudeme vás dlouho napínat. Velká a plná ňadra, která vykukují z pod záplavy splývavých vln bujných kadeří, jsou trefou do černého!

Vytvarovat sexy dekolt můžete i v pohodlí domova. Ne, nemluvíme tady o speciálních cvicích, které vám sice prsa opticky pozvednou, ale rozhodně jim nedají plnost, tvar ani objem. Co tedy provést s dekoltem, který má do značky „ideál“ poměrně daleko? Vsaďte na účinný doplněk stravy NadraIN FORTE. Ten díky čtyřem silným komplexům pomáhá udržet pevnost prsou a plnost dekoltu, zvýrazňuje přirozený tvar a zvětšuje také objem prsou.

Obsahuje přírodní látky, které šetrnými a bezpečnými mechanismy modulují účinky přirozených ženských hormonů. Příznivě tak ovlivňují krásu ženských prsou, udržují tělesný komfort a harmonii ženského těla.

Neváhejte a vyzkoušejte přípravek NadraIN FORTE

Unikátní doplněk stravy NadraIN FORTE k dostání ve vašich lékárnách

Při nákupu na www.nadrain.cz zadejte kód PZ210a získejte poštovné ZDARMA! Sleva je platná do 15. 9. 2015.

Krásné a husté vlasy jsou vaši vizitkou. Dopřejte jim péči, jakou si zaslouží!

Každá žena touží být majitelkou krásných vlasů. Kvůli slunečním paprskům, mořské či chlorované vodě chybí vlasům potřebný lesk, vypadávají a ztrácí na svém objemu. Vyzkoušejte doplněk stravy Reneval Neo obsahující vyvážené množství aminokyselin, minerálů, vitaminů a nenasycených kyselin.

V přípravku se dále nacházejí extrakty z pivovarských kvasnic, zlatého prosa a obilných klíčků. Reneval Neo využívá unikátní Stop-Loss-Hair complex, což je speciálně technologicky vyvinutá směs: esenciální aminokyseliny, biotin, L-tyrosin, kyselina panthotenová, kyselina listová a zinek. Díky biotinu a zinku omezuje vypadávání vlasů a podporuje normální růst vlasů.

Neváhejte a vyzkoušejte přípravek Reneval Neo

Doplněk stravy Reneval NEO pro zdravé a husté vlasy

Při nákupu na www.renevalneo.czzadejte kód FE70 a získejte slevu 30 %. Sleva je platná do 15. 9. 2015.

Díky pevnému dekoltu a krásným vlasům budete hvězdou léta!

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.