Hlavní obsah

Erotika pod stromečkem? S tímhle prádlem uspějete!

Foto: Thinkstock

Pod stromečkem nemusí být jen zabalené dárky

23. 12. 2011

Štědrý večer za dveřmi, a vy si ještě stále lámete hlavu, čím zítra svého partnera či partnerku pod stromečkem překvapit? Nebo chcete své drahé polovičce nachystat nezapomenutelný zážitek na Silvestra? Zkuste nové spodní prádlo. O Vánocích to chce ale opravdu něco speciálního.

Článek

„Vánoce jsou typickou ukázkou, kdy se do nákupu spodního prádla vkládají i muži. Jejich volbou je většinou lechtivé erotické prádlo. Není divu, protože tím udělají radost nejen obdarované, ale i sobě. Oblíbeným dárkem stále zůstávají košilky, ale do popředí se dostávají také sexy kostýmky, především s vánoční tematikou,“ říká Tomáš Oborný ze serveru luxusnipradlo.cz. Pokud však takové prádlo vyrazí muži do obchodů kupovat, měli by znát dobře míry své vyvolené.

Patříte-li však mezi ženy, které mají zkušenost, že jejich chlap takový dárek vybrat rozhodně neumí, máme pro vás tip. Na nic nečekejte a překvapte ho. Pořiďte si nejlépe nějaký žhavý kousek samy a nechte se pod stromečkem (nebo až v ložnici) rozbalit. Ať zvolíte lehké košilky a podvazky, vtipné vánoční kostýmky, nebo si koupíte pouze jemnou červenou krajku, zkuste se ještě zabalit do vánočního papíru nebo jen ovázat velkou mašlí. Uvidíte, jak rychle se k vám budou chtít nažhavení muži v posteli dostat.

„Vánočním překvapením mnohokrát bývá spodní prádlo. Ne vždy je to prádlo s nádechem erotiky. Svůdnost podtrhuje i jemnost a jednoduchost. Erotika spíš patří k silvestru a potom samozřejmě ke svátku zamilovaných – Valentýnu,“ míní Bohumil Krejčí, jednatel firmy se spodním prádlem Mona Classic Trade.

Foto: archiv firem

Na foto (zleva): luxusnipradlo.cz 559 Kč, obsessive.cz 859 Kč

Foto: archiv firem

Na foto (zleva): bonprix 349 Kč, luxusnipradlo.cz 296 Kč

Foto: archiv firem

Na foto (zleva): Halens 2499 Kč, anais.cz 555 Kč

Krajka, chmýří i frivolní mašličky

Chcete si zpestřit a okořenit o Vánocích dlouhé zimní večery? Pak vsaďte na barvy, které k těmto svátkům bezesporu patří. Svůj protějšek ženy rozpálí nejvíc v červeném prádélku, ale v sexy dračici se promění i v červeno-černé kombinaci. V bílé barvě budou působit zase jako něžné zimní královny či nebeští andělé. Černá klasika sice také nezklame, ale když už ji zvolíte pod stromeček, zaměřte se na to, aby vypadala dost eroticky a probudila veškerou fantazii muže.

Foto: archiv firem

Na foto (zleva): Asos 800 Kč, Etam 850 Kč

Foto: archiv firmy

Na foto: vše Etam 850 Kč, 875 Kč

Foto: archiv firmy

Na foto: vše Etam 400 Kč, 600 Kč

Foto: archiv firmy

Na foto: vše H&M 250 Kč, 200 Kč

Foto: archiv firmy

Na foto: vše H&M 399 Kč, 299 Kč

Foto: archiv firem

Na foto (zleva): 3Suisses 619 Kč, Etam 875 Kč

Foto: archiv firem

Na foto (zleva): monaclassic.cz 480 Kč, luxusnipradlo.cz 368 Kč

Foto: archiv firmy

Na foto: vše KappAhl 499 Kč, 449 Kč

Foto: archiv firmy

Na foto: vše KappAhl 299 Kč

Foto: archiv firem

Na foto (zleva): luxusnipradlo.cz 935 Kč, monaclassic.cz 585 Kč

Foto: archiv firem

Na foto (zleva): monaclassic.cz 525 Kč, bonprix 399 Kč

Foto: archiv firmy

Na foto: vše luxusnipradlo.cz 676 Kč, (svítící košilka) 1296 Kč

Foto: archiv firem

Na foto (zleva): bonprix 449 Kč, obsessive.cz 649 Kč

Foto: archiv firmy

Na foto: anais.cz 675 Kč

Foto: archiv firem

Na foto (zleva): obsessive.cz 479 Kč, luxusnipradlo.cz 320 Kč

Foto: archiv firmy

Na foto: vše luxusnipradlo.cz 449 Kč, 615 Kč

Foto: archiv firmy

Na foto: vše anais.cz 595 Kč, 495 Kč

A jaký materiál vybrat? Zárukou toho, aby dámy působily neodolatelně a výjimečně, je satén, krajka a průsvitný tyl, kdežto na frivolnosti dodají síťované punčochy nebo doplňky v podobě chmýří, peříček a mašliček. Pomyslnou třešinkou může být pak u vánočních kostýmků „santovská“ čepička. Ta sice asi příliš nevzruší, ale doladí celkový outfit, který může tvořit roztomilá minisukýnka s dráždivými tangy a podprsenkou či síťovaný červený top s podvazky.

Foto: archiv firmy

Na foto: vše spodni-pradlo-aneta.cz 399 Kč, 599 Kč

Foto: archiv firem

Na foto (zleva): spodni-pradlo-aneta.cz 599 Kč, luxusnipradlo.cz 380 Kč

Vánoční překvapení

Na závěr tu máme bonbonek pro ty, kteří neztrácejí v ložnici čas a většinou se prádlem ani nezdržují. Vždyť stačí jen mašle na prsa a škraboška na oči pro pocit vzrušení nebo odvážná souprava, která odhalí vše hned úvodem. Tak se letos odvažte a nebojte se zpestřit vaše „hrátky“ pod vánočním stromečkem.

Foto: archiv firmy

Na foto: vše anais.cz 495 Kč, 395 Kč

Foto: archiv firmy

Na foto: spodni-pradlo-aneta.cz 575 Kč

Tip redakce: Pokud vám dnešní dávka inspirace ještě nestačila, podívejte se určitě také na naše předchozí články  Sexy prádlo: Nezahřeje, ale rozpálí!nebo  Sexy prádlo, které ho dostane!.

Vášnivé Vánoce vám přeje redakce.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek