Hlavní obsah

Globusu je 20 let! Oslavujte s ním i vy

Foto: globus.cz

Ambasadorkou projektu je například Eva Holubová

Dvacáté narozeniny si zaslouží pořádnou oslavu. V jakém duchu se ponese, většinou rozhoduje oslavenec. Hypermarket Globus proto svých 20 let působení na trhu v České republice slaví tak, že pomáhá.

Článek

V roce 1996, tedy přesně před 20 lety, byl otevřen první hypermarket na území České republiky, a byl to Globus v Brně Ivanovicích. Toto kulaté výročí se řetězec rozhodl oslavit dobrou věcí, tím, že pomůže společně se svým partnerem, Kontem Bariéry, handicapovaným.

A protože se musí vždy slavit v dobré společnosti, zve Globus k oslavám i své zákazníky. Nákupem vybraných produktů tak můžete i vy podpořit charitativní projekt, který má za cíl pořízení 20 aut pro tělesně postižené.

Zapojit se do oslav a podat pomocnou ruku je velmi jednoduché. Když si v jakémkoli z 15 hypermarketů koupíte produkt, který bude označen logem „20 let“, podpoříte tak dobrou věc. Globus společně s partnerem totiž z prodejní ceny vybraných produktů vždy odvede částku na speciální účet, ze kterého se bude nákup aut pro zdravotně postižené financovat. Navíc, aby měli všichni účastníci narozeninové oslavy přehled, jak je slavení úspěšné, budou moci na každé prodejně i na internetu sledovat aktuální výši vybrané částky.

Slaví i známé osobnosti

Ambasadory projektu „20 let kvality – Slavíme a pomáháme“ jsou zpěváci Lucie Bílá, Ondřej Hejma a herečka Eva Holubová. Tyto známé tváře se objevují v rolích, ve kterých je běžně nemáte šanci vidět – v rolích zaměstnanců Globusu. Je libo koupit si krásný kus masa od řezníka a frontmana kapely Žlutý pes, nebo si raději dáte pěkně vypečený chléb od mnohonásobné Zlaté slavice? To je jen na vás.

Foto: globus.cz

Kampaň Konta Bariéry a Globusu nejsou pouze prázdná gesta

A co na společné kampani Konta Bariéry a Globusu oslovilo nejvíce Evu Holubovou?

Svými slovy potvrzuje, že u ní nejde o ojedinělý akt charity: „Já sama jsem členkou správní rady NF Mathilda, kterou založila Mathilda Nostitzová a jež pomáhá našim nevidomým a slabozrakým spoluobčanům. Jakmile pro ,Mathildu` mohu zprostředkovat jakoukoli pomoc, automaticky nastupuju a konám. Je to stejné jako pro Konto Bariéry. Věřím ve smysl celé akce a mám naprostou důvěru v odevzdání získaného potřebným. Obě dámy mi to garantují i osobně, už tím, jaké jsou. To je pro mne moc důležitý!!! Dostala jsem tedy dva ,povoláváky`, rozhodování netrvalo ani vteřinu, pouze jsme hledali volné místo v diáři. Přesvědčte se sami, co je to za nadace, a plně pochopíte moje slova.“

Videa známých osobností v rolích zaměstnanců Globusu si můžete prohlédnout na www.globus.cz/20let.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama