Hlavní obsah

Globusu je 20 let! Oslavujte s ním i vy

Ambasadorkou projektu je například Eva Holubová

Dvacáté narozeniny si zaslouží pořádnou oslavu. V jakém duchu se ponese, většinou rozhoduje oslavenec. Hypermarket Globus proto svých 20 let působení na trhu v České republice slaví tak, že pomáhá.

Článek

V roce 1996, tedy přesně před 20 lety, byl otevřen první hypermarket na území České republiky a byl to Globus v Brně Ivanovicích. Toto kulaté výročí se řetězec rozhodl oslavit dobrou věcí. Tím, že pomůže společně se svým partnerem Kontem Bariéry handicapovaným. A protože se musí vždy slavit v dobré společnosti, zve Globus k oslavám i své zákazníky. Nákupem vybraných produktů tak můžete i vy podpořit charitativní projekt, který má za cíl pořízení 20 aut pro tělesně postižené.

Zapojit se do oslav a podat pomocnou ruku je velmi jednoduché. Když si v jakémkoli z 15 hypermarketů koupíte produkt, který je označen logem „20 let“, podpoříte tak dobrou věc. Z celkové částky za vybraný produkt jeho výrobce a Globus odvedou část na speciální účet, ze kterého se bude nákup aut pro zdravotně postižené financovat. Navíc, aby měli všichni účastníci narozeninové oslavy přehled, jak je slavení úspěšné, budou moci na každé prodejně i na internetu sledovat aktuální výši vybrané částky. A počítají se i finanční prostředky, které budou navíc! Pokud se podaří nashromáždit vyšší částku, než která bude potřeba na nákup 20 aut, budou se pořizovat další.

Slaví i známé osobnosti

Ambasadory projektu „20 let kvality – Slavíme a pomáháme“ jsou zpěváci Lucie Bílá, Ondřej Hejma a herečka Eva Holubová. Tyto známé tváře se objevují v rolích, ve kterých je běžně nemáte šanci vidět – v rolích zaměstnanců Globusu. Je libo koupit si krásný kus masa od řezníka a frontmana kapely Žlutý pes, nebo si raději dáte pěkně vypečený chléb od mnohonásobné Zlaté slavice? To je jen na vás.

A co na společné kampani Konta Bariéry a Globusu oslovilo nejvíce Ondřeje Hejmu? „Konto Bariéry coby jednu z nejstarších a největších charitativních organizací znám už mnoho let a vím, že jeho práce je ku prospěchu nejrůznějším menším dobročinným institucím, se kterými spolupracuji u nás v kraji. Kampaň mne zaujala také tím, že jsem si mohl vyzkoušet práci řezníka v Globusu, který jsem už dříve znal jako dodavatele vysoce kvalitního masa,“ vysvětluje a hned dodává: „Každá taková zkušenost je pro člověka obohacující. To, že jsem se na této práci sešel s Lucií Bílou a Evou Holubovou, pro mne bylo navíc ctí a potěšením. Doufám, že se kampaň podaří a že tato plodná spolupráce bude mít šanci dál pokračovat.“

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek