Hlavní obsah

Horoskop lásky a sexu na pondělí 28. 2.

Foto: LightField Studios, Shutterstock.com

Zatímco ráno vám bude všechno připadat jasné, kolem poledne začnete pochybovat o smyslu toho, co děláte. Naštěstí už večer v konečném součtu zjistíte, že si vlastně nemáte nač stěžovat. Dokonce i představy vzrušujícího sexu se uskuteční. Je jen potřeba, abyste hned zachytily ty správné signály. Intimní radovánky si tedy klidně dopřejte místo večeře a něco dobrého na zub si dejte až poté.

Článek

Beran 

Po sexu oba toužíte, ale vypadá to, že vám nějaká vyšší moc nepřeje. Sotva se večer začnete mazlit, zazvoní telefon nebo zvonek u dveří. Až záležitost vyřídíte a mohli byste v erotických aktivitách pokračovat, už se ani jednomu nebude chtít. Budete totiž myslet na spoustu důležitých témat, kterým se musíte věnovat přednostně.

Býk

Sex vnímáte jako něco, co je vám příjemné a co vás zbavuje negativního napětí. Je však potřeba, aby váš přístup přijal za vlastní i miláček. Jeho mužského ega se ale nepříjemně dotknete, když mu to vysvětlíte ze svého praktického hlediska. Opatrně volte slova a věcné argumenty prokládejte vyznáním lásky a zdůrazňováním, že je pro vás ten jediný.

Blíženci

Nálady partnera jsou tak proměnlivé, že se v nich přes veškerou snahu nevyznáte. Je potřeba, abyste se ze všech sil ovládaly. Když vám kolem poledne zavolá a sdělí něco, co vás spolehlivě naštve, hlavně byste neměly vybuchnout. Je totiž docela možné, že si po chvilce uvědomíte, že celá záležitost má i kladné stránky. A kdybyste žádná pozitiva přece jen nenašly, večer v ložnici se mezi vámi zase všechno srovná.

Rak

Luna prochází vaším sektorem vášní a erotiky, což vám kromě chuti do života dodá i spoustu skvělých nápadů, jak si erotiku co nejvíc užít. Dopoledne, kdy vztahovou harmonii může ohrožovat kvadratura mezi Lunou a Uranem, budete naštěstí v práci. Až se odpoledne sejdete doma, konstelace už budou přát pohodové konverzaci, takže se můžete těšit na společný večer.

Lev

Partnerovi ve vhodné chvíli připomenete, že ze vztahu chcete mít radost a potěšení, takže nekompromisně vyloučíte všemožné zdroje trápení a průšvihů. Ohledně sexu si však nechte svoje názory i představy raději pro sebe. Mohly byste působit jako sobecké bytosti, které hledí je na sebe, na vlastní rozkoše a nic jiného je nezajímá.

Panna

Miláček má nejspíš pocit, že byste se mu měly vrhnout kolem krku a děkovat za všechno, co pro vás dělá, a to včetně sexu. Vůbec si neuvědomuje, jak riskuje, jelikož vy na něco takového neslyšíte a slyšet nehodláte. Pokud takové jednání očekává a ještě to neprozřetelně řekne nahlas, dočká se akorát chladného odpoledne a ledové noci.

Váhy 

Cíle, které jste si stanovily v lásce a s ohledem na upevnění vztahu, se vám podaří rychle naplnit. Luna ve Vodnáři sice projevům emocí objektivně moc nepřeje, ale ve vašem případě učiní výjimku. Zejména večer, kdy startuje konjunkce Měsíce s Merkurem, si dokážete o citech i sexu popovídat tak upřímně, jako už dlouho ne.

Štír

S láskou problémy nemáte, a hlavně si je nechcete přidělávat. Jelikož si to uvědomujete, měly byste se v hovorech s miláčkem vyhýbat sporným tématům. Zároveň si ale nesmí myslet, že vás jeho názory nezajímají, že před ním něco tajíte nebo se s ním nemíníte o něčem bavit. Kdyby se urazil, v lepším případě by přestal komunikovat, v tom horším se odstěhoval z ložnice.

Střelec

Milence, kterého pronásledují výčitky svědomí, opravdu nepotřebujete. Když se sebeobviňování začne, podívejte se na něj tak, aby co nejrychleji přestal. Až se situace trochu zklidní, můžete mu klidně říct, že nemíníte ztrácet čas s někým, kdo se s vámi vášnivě pomiluje a pak rozebírá, že jste to z pádných důvodů neměli dělat.

Kozoroh

Představy ohledně erotiky s charismatickým člověkem se vám odpoledne nebo večer podaří uskutečnit. Podmínkou je, že bez obav využijete konjunkci Luny s Merkurem a nahlas mu povíte, že vás přitahuje a že po něm toužíte. Rychlost, s jakou na vaše vyznání vstřícně zareaguje, bude impozantní.

Vodnář

To, že jste si sexu užívaly přes víkend, ještě neznamená, že se ho dnes dobrovolně vzdáte. Naopak! Při Luně ve svém znamení milování potřebujete mimo jiné jako výpustný ventil, kterým vyřešíte přetlak vnitřní energie. Když miláčkovi navíc slíbíte, že se nebude muset moc snažit, protože se o vlastní i jeho spokojenost postaráte, bude nadšení oboustranné.

Ryby

O miláčkovi a jeho dosavadním milostném životě se dozvíte spoustu zajímavých věcí. Když začne na toto téma mluvit, nepřerušujte ho, jen mlčky a soustředěně poslouchejte. Svůj svěřovací monolog totiž uzavře tím, že jste stejně nejlepší, a je moc rád, že vás konečně našel.

Nezapomeňte pravidelně sledovat také týdenní horoskop pro všechna znamení.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek