Hlavní obsah

Hotovo za 5 minut a bez šití! Povlak na polštář z trička

Recyklování starých věcí na nové je nejen módní, ale hlavně praktické. Přesně takový je i náš dnešní vyráběcí tip. Z obyčejného trička vykouzlíte za pár minut a bez jehly a nití zajímavý povlak na polštář.

Článek

Přemýšlíte, čím oživit starší sedačku, a nechce se vám investovat do drahého potahu? Rozveselte ji pomocí různobarevných střapatých polštářků. Bílých výplní kupte hned několik, nejsou drahé (od 50 do 100 korun), a pořiďte jim vkusné nové „oblečení“.

Budete na to potřebovat obyčejné, ovšem dostatečně široké tričko. Nejprve se mrkněte do šatníku, jestli by se nedalo použít nějaké starší, třeba s dírkou kolem límce (ten se stejně ustřihne). Pokud nebudete úspěšní, projděte slevový štendr ve svém oblíbeném obchodě a určitě za stovku i méně seženete zajímavé kousky. Ani jednoduchý nápis nebo ornament na předním díle není překážkou. Naopak! Oživí celkový vzhled.

Máte rádi zajímavé dekorativní prvky? 

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.