Hlavní obsah

Jak si krásnou postavu udržuje herečka Patricie Solaříková?

 
14. 5. 2018

Herečka Patricie Solaříková si krásnou postavu udržuje bez velké námahy. Zhubla zdravou cestou, bez diet a extrémních tréninků. Občas si zajde na skleničku a zdravý jídelníček nijak zvlášť nedodržuje. I přes svůj náročný program si ale vždy najde čas na sporty, které ji baví. Jaké to jsou?

Článek

Herečky mají náročný harmonogram a například celodenní natáčení zdravému životnímu stylu zrovna neprospívá. A přesně toho měla Patricie Solaříková (29) poslední dobou až nad hlavu – ztvárnila totiž jednu z hlavních postav v novém seriálu Kadeřnictví na Stream.cz.

Jak náročné dny zvládá? Jak se udržuje v dobré fyzické i psychické kondici? Kromě procházek se psem a vyjížděk na koni dělá mladá herečka celou řadu sportů – žádné fitko ani kardio tréninky to ale nejsou. Pojďte se podívat na její recept na zdraví a pěknou postavu.

Jak se v kondici udržujete vy?

Za poskytnutí prostor k natáčení děkujeme pohybové terapeutce Lucii Ternové, Centrum celostní péče Libela, Pod Bateriemi 51/1, 162 00  Praha 6 – Střešovice. A také Sportcentru Radlice, Kutvirtova 1, 150 00  Praha 5. Více na centrumlibela.cz, sportcentrumradlice.cz.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek