Hlavní obsah

Proměna Milady (44): Vykašlala se na diety a zhubla 37 kilo!

 
10. 5. 2018

Vymlouváte se, že už vám není dvacet nebo že po porodu se zhubnout nedá? Pak jste na omylu! Tato usměvavá blondýnka vám dokáže, že když se chce, jde opravdu všechno. A to i ve zralém věku. Paní Milada vážila skoro sto kilo. Dnes jí váha ukazuje o celých 37 kilogramů méně!

Článek

Milada řešila váhu už od puberty, ale nejvíc jí kila přibyla po dětech. Jedla velké porce, nezdravé jídlo a málo se hýbala. To vše mělo za následek bludný kruh diet, které situaci jen zhoršovaly. Až osobní zkušenost a výsledky její kamarádky ji donutily něco změnit. Vyhledala stejné odborníky, kteří pomohli její přítelkyni, a její cesta za lepší postavou úspěšně odstartovala.

Poradkyně z programu Cambridge Weight Plan Jana Trojanová jí pomohla sestavit jídelníček i cvičební plán a Milada začala poprvé v životě úspěšně hubnout. Čtyři měsíce cvičila třikrát týdně: chodila do fitka s trenérem, začala plavat a běhat. Změnila od základů svůj jídelníček a pohyb dnes bere jako přirozenou součást života. Do posilovny už ale nechodí, upřednosťnuje dlouhé výšlapy v přírodě a občas si jde zaběhat. A vyplácí se jí to! Posuďte sami, jak skvěle dnes Milada vypadá!

Co říkáte na její proměnu?

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek