Hlavní obsah

Jak ulovit muže snů? Osvojte si těchto 6 sexy vlastností!

Foto: Thinkstock

Můžete získat jakéhokoli muže, jen to chce mít ty správné sexy vlastnosti

Jak sbalit vysněného muže? Stačí prý k tomu osvojit si šest sexy vlastností, které žádného chlapa nenechají chladným. Jsou to rysy, které činí lidi atraktivními, i když nesouvisejí se vzhledem.

Článek

Podle britské expertky Tracey Cox existují určité vlastnosti, díky nimž můžete být proklatě sexy. „Každý v sobě má jakýsi sexy radar, kterým se automaticky ladí na jiné lidi. Nezaměřuje se na vzhled, ale na jemnější ukazatele toho, zda nějaký člověk stojí za to,“ tvrdí v britském deníku Daily Mail Tracey Cox.

Když si prý osvojíte následujících šest vlastností, zaujmete údajně každého muže.

1. Chce to nadšení

Pozitivní vidění světa, smích, energie a nadšení. Jde o nakažlivé vlastnosti Můžete být naštvaní, ale na někoho, kdo je plný života a elánu, budete chtě nechtě reagovat úsměvem. „Platí, že dívka, která sedí v rohu bez výrazu a mluví monotónním hlasem bez projevu nadšení, nebude atraktivní, i kdyby popisovala svá největší sexuální tajemství. Naopak dívka, která hovoří s nadšením, hlasitě, vše doprovází gesty a výrazy tváře, bude sexy, i kdyby mluvila o malování své koupelny,“ vysvětluje Tracey Cox.

Foto: Thinkstock

Energie, elán, nadšení pro cokoli. To je atraktivní

2. Dopřejte mu pocit výjimečnosti

Do restaurace právě vešel George Clooney, u vedlejšího stolu sedí Brad Pitt bez trička a číšník u vašich nohou právě upustil pětitisícovku. S vámi to ale ani nehne, váš pohled stále míří jen a jen na vašeho přítele. „Člověk, který vám hledí do očí, skutečně vás poslouchá, oslovuje vás jménem, zajímá se o vás, tak ten vždy vyhrává na plné čáře,“ tvrdí Tracey Cox.

3. Stůjte si za svým

Lidé, kteří se nebojí vyjádřit vlastní názor, i když se zrovna neshoduje s tím většinovým, mohou být občas nazýváni umanutými, ale nikdy o nich neřeknete, že jsou nudní. A v tom je to kouzlo! „Proto si stůjte vždy za tím, čemu věříte, a věřte sami sobě,“ radí Tracey Cox.

4. Nebojte se doteků

Nikdy nepodceňujte sílu doteku! A to se nebavíme o žádných milostných hrátkách, ale o vřelosti. Stačí druhého obejmout, když se s ním vítáte, položit mu ruku na rameno, když mu není nejlépe, srdečně mu potřást rukou, když je důvod ke gratulaci. To jsou gesta, která z vás činí příjemného člověka.

Ale nezapomínejte se ani dotýkat sami sebe! „Upravte si neposedné vlasy, uhlaďte si punčochy, objímejte sami sebe, když je vám trochu zima. Jsou to smyslná gesta a poutají pozornost,“ upřesňuje Tracey Cox.

Foto: Thinkstock

Nepodceňujte sílu doteků, jsou nesmírně sexy

5. Mějte rádi své tělo

Čím raději máte své tělo, tím ho dokážete lépe prezentovat. Pokud třeba sedíte se zkříženýma rukama, na břicho si tlačíte svetr a vůbec jste celá schoulené, vysíláte jasný signál. „Říkáte ,cítím se tlustá a snažím se to maskovat´. Naopak žena, která sedí uvolněně, jakoby líně se rozvaluje, klidně zvedá ruce, vysílá vzkaz o tom, že je na své tělo opravdu hrdá,“ popisuje Tracey Cox.

6. Nebuďte posedlé svým vzhledem

Neustálá kontrola make-upu, pravidelné návštěvy toalety, kde se trochu přičísnete, snaha o naprostou dokonalost. Zapomeňte na to! „Je sice dost neuvěřitelné, že by vás někdo mohl pokládat za sexy, když budete rozcuchané a budete mít rozmazanou řasenku, ale věřte, že pro muže budete atraktivnější než žena, která stále kouká do zrcadla,“ říká Tracey Cox.

Tak co si o tom myslíte? Jsou tyhle vlastnosti opravdu sexy?

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama