Hlavní obsah

Jak zabalit klobouk do kufru, aby z něj nebyla placka? Podívejte se!

Foto: Shutterstock

Že nevíte, jak si sbalit klobouk na dovolenou? Poradíme vám jednoduchý trik

Vyrážíte na dovolenou a rády byste si s sebou vzaly i klobouk. Nechce se vám ho ale přepravovat přímo na hlavě... Poradíme vám, jak ho sbalit do kufru a přivézt v perfektním stavu!

Článek

Jedním z největších problémů při cestování s kloboukem je, jak ho vlastně přepravit, aniž za a) by skončil kompletně placatý, za b) byste ho musely mít na hlavě, i když stále nejste v plážovém outfitu nebo za c) byste ho nezapomněly u bezpečnostní kontroly, popřípadě v úložném prostoru v letadle.

Tahat se s boxem na klobouk se pravděpodobně nechce nikomu a létat na dovolenou úplně bez něj také není ono. A z toho důvodu pro vás máme jednoduchý návod, jak se klobouku nemuset vzdát a předejít případné katastrofě.

Foto: Filip Cicvárek

V první řadě dejte dohromady všechny věci, které chcete sbalit. Na dno zavazadla poskládejte těžší kousky oblečení, ručníky a boty a vytvořte díky nim rovnou plochu

Foto: Filip Cicvárek

Vyberte si jednu věc, která se může zmuchlat. Nejlépe plážovou tuniku nebo velký šátek

Foto: Filip Cicvárek

Šátkem/tunikou vyplňte vnitřek klobouku tak, aby se nepromačkával a držel tvar. Pokud vám nebude stačit jen ten a bude zbývat prostor, klidně vnitřek vyplňte ještě dalším kouskem oblečení

Foto: Filip Cicvárek

V dalším kroku položte klobouk na předem vyskládané věci na dně kufru a začněte kolem něj vrstvit zbytek oblečení

Foto: Filip Cicvárek

Nakonec se ujistěte, že je klobouk dobře „zabezpečený“ okolními věcmi a nemůže cestovat samovolně po kufru. Teď už jen stačí kufr zapnout a vyrazit na dovolenou!

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek