Hlavní obsah

Je na čase začít si plnit své sny

Proměňte to, co vás baví, v práci svých snů

Pracovat v módě je pro spoustu z vás sen. A další z vás si myslí, že by na to vůbec neměly. Certifikovaný kurz stylingu ve Škole stylu vás připraví pro vaši novou kariéru v módní branži nejlépe, jak si jen dokážete představit.

Článek

Jako v každém uměleckém oboru, i v módní branži je potřeba velká dávka odhodlání, energie, touhy. Ale stále platí, že úspěch je z 20 % talent a zbylých 80 % je tvrdá dřina. Abyste si svůj sen mohly začít plnit, pomůžeme vám dostat se na startovní čáru. V tom je Kurz stylingu ve Škole stylu jedinečný: Naučíte se v něm všechno „nanečisto", vše si vyzkoušíte na vlastní kůži. Zjistíte, v čem jste výjimečné, co vás z módního oboru baví nejvíc, kterou cestou se chcete dát.

Proč kurz stylingu?

  • Protože kurz není jen pro ty z vás, které se chtějí věnovat práci v módním průmyslu, ale i pro všechny, které se chtějí dozvědět o módě a stylu (a třeba i o sobě samých) něco víc.
  • Protože v něm máte možnost zjistit o módě úplně všechno. Naučíte se, co přesně obnáší práce stylisty, osobního nákupčího nebo PR manažera, jak využít trendy ve svůj prospěch, jak vybírat oblečení a doplňky v obchodech, jak se profesionálně chovat během focení či natáčení, jaké oblečení se hodí pro jakou příležitost...
  • Protože nebudete jen sedět a poslouchat. Zvedneme vás ze židlí a budete samy hodnotit módní trendy, vytvářet moodboardy, vybírat oblečení a doplňky, kombinovat různé styly, a dokonce budete pracovat na svém prvním profesionálním focení pro módní časopis.

Jak to na kurzu vypadá během praktických cvičení, se podívejte na vlastní oči:

Škola je tak dobrá, jak dobří jsou její učitelé

Učit se máte od těch nejlepších. Proto se na kurzu potkáte s lidmi, kteří se módě věnují úspěšně už několik let:

Alena Šafratová (bývalá ředitelka módy časopisu Elle, zakladatelka Školy stylu)

Robert Vano (výjimečný fotograf a neuvěřitelně inspirativní člověk)

Klára Tománková (bývalá hlavní produkční časopisu Elle, v současnosti úspěšná dekor stylistka, která pracuje pro časopisy Dolce Vita, Žena a život, New York Times)

Honza Pokorný(šéfredaktor časopisu OK!Magazine, který pracuje také jako stylista pro reklamní kampaně, módní časopisy a zároveň jako osobní image konzultant)

A to zdaleka nejsou všichni!

Kurz stylingu probíhá v Praze, v ateliéru Školy stylu na Václavském náměstí

A teď si raději sedněte...

Máme pro vás 2 dárky, ze kterých budete nadšené (to se vsadíme):

1. Nejlepší absolventka Kurzu stylingu, který trvá 5 víkendů (od 30. ledna do 28. února 2016), získá 3měsíční placenou stáž ve Škole stylu!

2. Pro všechny z vás, které se přihlásíte po přečtení tohoto článku, máme exkluzivní slevu 20 %. Stačí při vyplňování přihlášky připsat do poznámky heslo: PROZENY20.

No řekněte samy, není právě teď ten nejlepší čas začít si plnit své sny?

Všechny další podrobnosti se dozvíte na www.skolastylu.cz

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.