Hlavní obsah

Jsou legrační, ale účinné. Triky, jak se zbavit vrásek za pouhou minutu denně!

 

Ať už je vám dvacet, anebo devadesát, máme pro vás jednoduchou, rychlou a přirozenou metodu, díky které omládnete o několik let a nebude vás to stát ani korunu! Nevěříte? Přesvědčte se v prvním dílu obličejové gymnastiky – pozvedne rysy a zbaví vrásek i otoků pod očima.

Článek

Stárnoucí pokožka se jen těžko obejde bez anti-age krémů, vyživujících olejů a zpevňujících sér. Je tady ovšem ještě jedna zbraň, která již od mládí efektně bojuje s časem, je účinná proti vráskám, povolené kůži kolem rtů i očí a dokáže vyhladit zamračené linky na čele: jedná se o gymnastiku obličeje.

Pro perfektní zpevnění a protažení obličejových svalů stačí jen deset jednoduchých cviků. Ideální je „trénovat“ každý den – ale nelekejte se! Obličejová gymnastika vám rozhodně moc času nezabere: poté, co se vše dobře naučíte, to zvládnete za pouhou minutu.

Dnes vám ukážeme prvních pět cviků, a i když se vám možná na první pohled budou zdát legrační, nevzdávejte to a cvičte s námi. Doktorka Nadia Payot, která tuto sestavu vymyslela (a fyzioterapeutka Jocelyne Rolland ji doladila k dokonalosti), vypadala i ve velmi pokročilém věku právě díky této metodě velmi mladě. A to za pár minut soustředění stojí, nemyslíte?

Děkujeme Spa Aquapalace Praha za poskytnutí prostoru k natáčení. Aquapalace Praha, Pražská 138, 251 01, Praha Čestlice, aquapalace.cz.

Pustíte se do cvičení s námi?

Reklama

Související témata: