Hlavní obsah

Křesla krásná designem i materiálem

Užijte si chvíle odpočinku v relaxačních křeslech Re-vive či v solitérních křeslech Natuzzi, která kromě neskutečného komfortu dodají i krásu vašemu interiéru. Vyzkoušejte, a pak už jen relaxujte.

Článek

Tradiční relaxační křesla fungují pomocí pákových systémů. V Natuzzi se ale rozhodli toto změnit a navrhnout intuitivní křeslo Re-vive, které plynule reaguje na pohyby vašeho těla a změnu těžiště. Lidské tělo je stvořeno k pohybu, proto je křeslo Re-vive inspirováno lidskými pohyby. Umí se ohýbat, natahovat, přizpůsobovat a plynule měnit své polohy, stejně jako vy. V tomto křesle si budete připadat jako ve stavu beztíže, protože Re-vive umí podporovat i ty pohyby, které nevnímáte.

Kromě revolučního křesla Re-vive nabízí výrobce Natuzzi i několik zajímavých solitérních křesel, která okouzlují svým designem a dokonalým provedením. Například křeslo Sound má v bočních částech zadní opěry hlavy zabudované reproduktory, které lze napojit na MP3 přehrávač, telefon nebo iPod. Křeslo je zároveň otočné, nabízí se i s taburetem a v koženém provedení působí velmi rafinovaným dojmem.

Křeslo Sound

Velmi žádané je i křeslo Marlene, jež pro Natuzzi navrhla respektovaná designérka Paola Navone. Stylový ušák je velmi pohodlný a zajímavý především svým tradičním vzhledem obohaceným kvalitním čalouněním v látce nebo v kůži.

V současné době si můžete u Natuzzi vybrat z několika typů solitérních křesel v široké škále kůží i látek. Tento italský výrobce působí na trhu více než 50 let a neustále překvapuje svými novinkami v oblasti krásného, stylového a pohodlného nábytku.

Křeslo Marlene

Více o relaxačních křeslech Re-vive, solitérních křeslech a dalších designových produktech společnosti Natuzzi objevíte na stránkách www.natuzzi.cz.

Reklama

Související témata: