Hlavní obsah

Ledvinky slaví comeback. Jsou trendy, stylové a praktické zároveň!

Foto: Profimedia

Ledvinky se vracejí. A jsou stylovější i zdobnější než v minulosti!

Byly časy, kdy byl tento doplněk součástí pouze a jen sportovního úboru. Teď je všechno jinak a ledvinky jsou zpátky v novém kabátě. Nechte se inspirovat.

Článek

Módním návrhářům již nejde jen o to, aby všechny věci v jejich kolekcích byly hezké, dbají také na praktičnost, nositelnost a jistou dávku pohodlí. Pryč jsou časy, kdy se teplákovina nosila jen do tělocvičny a batoh na zádech byl povolen jen do určitého věku, a to pouze v podobě školní aktovky.

Je tedy čas přehodnotit dosavadní módní zásady a otevřít se (staro)novým trendům, které se vracejí a hodlají slavit velké úspěchy. Jako třeba ledvinky.

Vítej, ledvinko!

Vzpomínáte si ještě na doby, kdy se tyto legrační kapsy u pasu nosily? Nemá cenu jít hledat archivní ledvinku z vašeho mládí nebo po rodičích na půdu ani oprašovat vzpomínky. Ledvinky, které přicházejí teď, jsou totiž nové, jiné, lepší, s pořádnou dávkou stylu a kapkou nadsázky.

Zapomeňte na neforemné cosi a přivítejte ledvinky, které jsou perfektně střižené a šité, s nepřehlédnutelnými detaily, z kvalitních materiálů a kopírující vše, co se v dané sezoně nosí. Věřte, že až okusíte pocit volných rukou, rády čas od času na svoji oblíbenou kabelku zapomenete.

Foto: Archiv firem

Černou ledvinku můžete obléknout k čemukoli. Na foto (zleva): H&M, 399 Kč, ASOS, 456 Kč

Foto: Archiv firem

Vzory a výrazné barvy noste klidně celé léto. Na festival jsou takové ledvinky jako dělané. Na foto (zleva): Reserved, 149 Kč, Topshop, 1178 Kč

Foto: Archiv firem

Kombinace ledvinky a třásní? Must have doplněk této sezony! Na foto (zleva): Reserved, 349 Kč, Medicine, 329 Kč

Foto: Archiv firem

Džínovou ledvinku noste třeba k celodenimovému outfitu. Na foto (zleva): Topshop, 589 Kč, Medicine, 329 Kč

Foto: Archiv firem

Ledvinku na večírek? Ano! Ale nezapomínejte, ať je nepřehlédnutelná. Na foto (zleva): ASOS, 1100 Kč, Topshop, 1085 Kč

Foto: Archiv firem

Ke sportovnímu či ležérnímu outfitu vybírejte ledvinku jednoduchou a snadno omyvatelnou. Na foto (zleva): Mango, 449 Kč, Medicine, 469 Kč

Foto: Archiv firem

Ledvinky z kůže nebo její imitace jsou nejlepší volbou! Na foto (zleva): Gina Tricot, 400 Kč, Topshop, 558 Kč

Foto: Archiv firmy

K jednobarevným outfitům noste doplňky se vzory, v barvách, se zdobením, tak aby měl celý look tu dokonalou tečku. Na foto (zleva): oboje ASOS, 342 Kč a 350 Kč

Jak se vám líbí trend ledvinek? Odvážíte se připnout si do pasu tento módní výstřelek?

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek