Hlavní obsah

Léto v kalhotách? Vsaďte na široké nohavice!

Foto: Eva Malúšová

Nebojte, nebudeme vás odrazovat od oblíbených slimek. Nebyla by ale škoda spoléhat jen na ně? Prohlédněte si naši „širokou“ módní story a zamilujte si kalhoty, do kterých se nebudete muset pracně soukat.

Článek

Kalhoty s širšími nohavicemi nabízejí spoustu benefitů. Když vynecháme zmiňovaný fakt, že u jejich oblékání nebudete muset poskakovat, oceníte i jejich neuvěřitelnou pohodlnost. V nových kolekcích navíc najdete převážně kalhoty z lehoučkých materiálů, které na těle příjemně povlávají. Přidáte se do jejich fanklubu?

Žádné zákazy

Nohavice samozřejmě nemusejí sahat až k zemi. Zkrácené kousky jsou v kurzu už několikátou sezonu a návrháře nepřestávají bavit. Stejně jako spojení růžové a červené, které se už dávno vymanilo ze seznamu zakázaných barevných kombinací. Jestli jste slyšely, že tyto odstíny nesmíte za žádných okolností nosit pohromadě, s klidným svědomím to pusťte z hlavy…

Foto: Eva Malúšová

Na foto: kalhoty (Topshop, 1799 Kč), top (Pinko, 6250 Kč), boty (Kitten, prodává Office Shoes, 1190 Kč), kabelka (Lindex, 699 Kč), prsten (Lindex, 149 Kč), mobilní telefon (Samsung Galaxy S8, 21 990 Kč)

Dobré ráno!

Připomíná vám květinové duo pyžamo? Pak byl záměr jeho tvůrců splněn. Lehké kalhoty a košile, evokující noční úbor, jsou in, a navíc se mohou pochlubit titulem nejpohodlnější trend sezony. Pořídit si ale můžete samozřejmě i jednotlivé kusy.

Foto: Eva Malúšová

Na foto: kalhoty (Mango, 899 Kč), halenka (Mango, 899 Kč), boty (H&M, 599 Kč), sluneční brýle (Reserved, 299 Kč), kabelka (F&F, 379 Kč), náušnice (Bijou Brigitte, 149 Kč), prsteny (Topshop, 299 Kč)

Kalhoty, nebo sukně?

U extrémně širokých nohavic se můžete setkat s všeříkajícím termínem kalhotová sukně. Při běžném postávání se totiž může zdát, že jde o klasickou maxisukni. Po červené a zelené stylistka zvolila černou variantu, která se dá krásně doladit hravými vršky. Třeba citronovým topem!

Foto: Eva Malúšová

Na foto: triko (Mango, 599 Kč), kalhoty (Guess, 3850 Kč), pásek (Topshop, 799 Kč), semišové boty (Marks & Spencer, 1599 Kč), náušnice (Lindex, 129 Kč), kožená kabelka (Gino Rossi, 4490 Kč)

Zaujměte barvou

Zapomeňte na předsudky, a pokud pokukujte po ostře růžové, jděte do ní! V sezoně jaro/léto jde o nejmódnější barvu. A přidáme ještě jeden tip. Kalhotám s širšími nohavicemi vyloženě svědčí užší vršky. Ideálním parťákem pro podobné kalhoty je například body.

Foto: Eva Malúšová

Na foto: body (Bershka, 549 Kč), kalhoty (Topshop, 999 Kč), boty (Kitten, prodává Office Shoes, 1190 Kč), kabelka (Tosca Blu, 2800 Kč), náramky (Bijou Brigitte, 299 Kč/set), náušnice (Lindex, 199 Kč), mobilní telefon (Samsung Galaxy S8, 21 990 Kč)

Dva v jednom

Výběr zakončíme kouskem, u kterého nemusíte zdlouhavě přemýšlet, co k němu zvolit. Jde totiž o overal, který nic moc dalšího nepotřebuje. Pomocí doplňků se navíc dá lehce obměňovat. Líbí?

Foto: Eva Malúšová

Na foto: overal (Lindex, 1599 Kč), sako (Topshop, 2499 Kč), boty (H&M, info o ceně v obchodě), kabelka (Mango, 599 Kč), náhrdelník (MAX&Co., 1664 Kč), sluneční brýle (Lindex, 299 Kč)

Náš tým a poděkování

  • Styling - Maryia Patrovská
  • Vizáž - Janka Letková
  • Modelka - Lea Uherková (Czechoslovak Models)
  • Nová scéna Národního divadla - Národní 2, Praha 1, www.narodni-divadlo.cz

A co vy? Nosíte široké kalhoty?

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek