Hlavní obsah

Lišty Ventanita – rozdíl na první pohled

Vítejte ve světě dekoračních lišt Ventanita. Ukážeme vám, jak krásná dřevěná lišta dokáže změnit vzhled vašeho domu a současně dovede být nejen estetickým, ale i velmi praktickým doplňkem.

Článek

Uvidíte sami, že ještě nikdy nebylo tak snadné zviditelnit vaše okna a dveře a oživit nudné fasády domů.

Pokud chcete něčím oživit klasickou moderní novostavbu, která i sama o sobě působí velmi upraveně a hezky, inspirujte se tímto vkusným a jednoduchým řešením. Majitel zajímavé fasády dosáhl pouze tím, že pod okna u vstupních dveří umístil laťkové lišty Bařinka v odstínu světlý mahagon.

Lišty Bařinka

Žádný jiný materiál s námi nežije déle než dřevo a kámen. Jejich současným použitím vytvořili majitelé harmonický celek, kde naplno vynikne jednoduchá elegance.

Také v dalším případě je jednoznačně zřejmé, že i tak krásnému domu můžete dopřát pomyslnou finální třešničku na dortu – použitím bílé dekorační lišty Košulka. Majitelka domu velmi citlivě využívá různé materiály pro vytvoření příjemného domova. Aplikací dřevěné lišty, která na sebe strhává příjemnou a zaslouženou pozornost, vytvořila kompoziční jednotu s dokonalým výsledkem.

Lišta Košulka

Navíc získala jednoduchou a plně funkční zábranu padání truhlíků, která udrží všechny květináče na svém místě, v každém počasí, na šikmém i velmi úzkém parapetu.

Dekorační lišty Ventanita jsou atraktivním i cenově dostupným řešením pro vytvoření jedinečného a originálního vzhledu vašeho domu nebo chaty. Dřevo dokáže působit moderně i tradičně, v závislosti na tom, jaký dekor a barvu si zvolíte.

Lišta Seninka

Oživí moderní novostavby i starší domy třeba s brizolitovou omítkou. Postup je jednoduchý. Vyberete si tvar a barvu, která bude vašemu domu slušet nejvíce, změříte rozměry a objednáte. Lišty Ventanita se vyrábí na míru ve valašském Halenkově. Odtud dorazí k Vám, a vy si je pak už snadno bez vrtání připevníte k jakékoli fasádě. Za pár minut máte hotovo, a efekt bude v každém případě velmi působivý.

Získáte krásný a užitečný doplněk, který zbaví Váš dům nevýrazného a nudného vzhledu a zároveň může posloužit jako okenní zahrádka, kde budou vaše truhlíky a květináče s výzdobou v bezpečí po celý rok. Více na www.ventanita.cz.

Reklama

Související témata: