Hlavní obsah

Magické housle Pavla Šporcla

Foto: pavelsporcl.com

Pavel Šporcl rozezvučí své modré housle

Již 11. března se rozezní Betlémská kaple nádherným zvukem magických houslí. Pavel Šporcl zde vystoupí bez nároku na honorář a pomůže tak občanskému sdružení Poradny pro ženy a dívky. Jak můžete pomoci i vy? Přijďte si ho poslechnout!

Článek

Přestože Pavel Šporcl, který založil před lety své vlastní občanské sdružení, jež pořádá výchovné koncerty a besedy ve školách a v poslední době hodně koncertuje v zahraničí, si našel čas pro charitu a rozhodl se pomoci ženám v nouzi. Ve středu 11. března 2009 se v Betlémské kapli uskuteční od 20.00 koncert s názvem „Pavel Šporcl ve prospěch Poraden pro ženy a dívky".

Na úvod předvedou svá krátká vystoupení děti z Komorního smyčcového orchestru ZUŠ Ilji Hurníka. Pak Pavel Šporcl v doprovodu svého klavírního partnera Petra Jiříkovského nabídne obecenstvu opravdu unikátní hodinový hudební zážitek.

Foto: Jan Chrapek

Pavel Šporcl při koncertě na Pražském jaru

Poradny pro ženy a dívky nabízejí pomocnou ruku lidem v obtížných životních situacích souvisejících s těhotenstvím, mateřstvím, rodičovstvím nebo vztahovými problémy. Jejich pobočky jsou po celé České republice. V případě nouze můžete také zavolat na krizovo-poradenskou linku nebo řešit své problémy prostřednictvím e-mailu. Více o Poradnách se dočtete zde.

Spojte příjemné s užitečným, lístky jsou k dostání v síti Ticketportal za 400 Kč. Nebojte se otevřít oči a pomozte těm, kdo se ocitli v tíživé životní situaci. Třeba už ve středu 11. března!

Pavel Šporcl ve prospěch Poraden pro ženy a dívky 11. 3. 2009 od 20.00 v Betlémské kapli v Praze Lístky k dostání v síti Ticketportal za jednotnou cenu 400 Kč www.poradnaprozeny.eu

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek