Hlavní obsah

Móda: Nevíte, co na sebe? Overal váš problém vyřeší raz dva!

Foto: Eva Malúšová

Overaly vás překvapí svou pohodlností

10. 8. 2016

Co, k čemu, jak… S overalem můžete podobné otázky úplně vytěsnit. Pokud ho u sebe ubytujete, klidně si ráno přispěte. Oblečené totiž budete rekordně rychle! Ať už si vyberete kteroukoli módní variantu.

Článek

Overaly jsou, až na výjimky, neuvěřitelně pohodlné a doprovodí vás prakticky kamkoli. V lehké šortkové verzi můžete běhat po městě, v kalhotové zamiřte klidně i do kanceláře a nezapomeňte ani na kousky, které milují společnost a večírky.

Jako v pyžamku

V lehkém overalu budete mít pocit, jako byste ráno vůbec nevylezly z pyžama. Pokud nechcete, aby vám ono pohodlí narušily podpatky, klidně je vyměňte za jednoduché letní sandálky. Hledáte tenký svršek, který byste přehodily přes ramena? Sáhněte po slabém bomberu.

Foto: Eva Malúšová

Na foto: overal (Esprit, 2599 Kč), bunda (F&F, 869 Kč), náhrdelník (Bijou Brigitte, 299 Kč), prsteny (Claire´s, 269 Kč/set), boty (Baťa, 399 Kč)

Vyšší (módní) liga

Overaly mají i druhou, výrazně elegantnější tvář. Kus, který vybrala stylistka, se nemusíte bát obléknout ani do společnosti. Ke sněhově bílé se navíc hodí široká škála doplňků a bot.

Foto: Eva Malúšová

Na foto: overal (Van Graaf, 3499 Kč), sluneční brýle (Bijou Brigitte, 399 Kč), náramek (Reserved, 129 Kč), kabelka (Bijou Brigitte, 999 Kč), kožené boty (Topshop, 2499 Kč)

Foto: archiv firem

K bílému overalu můžete zvolit téměř jakékoli psaníčko nebo malou kabelku

Ve zkratce

Pokud se kamarádíte se šortkami, zaměřte se na krátké overaly. Přestože si samy se sebou vystačí, sluší jim to i v doprovodu vest. Máte v šatníku nějakou delší? Přehoďte ji přes overal.

Foto: Eva Malúšová

Na foto: overal (Reserved, 399 Kč), náušnice (Lindex, 199 Kč), vesta (Van Graaf, 1899 Kč), široký náramek (Bijou Brigitte, 299 Kč), náramek spojený s prstenem (Topshop, 299 Kč), kabelka (Reserved, 699 Kč), kožené boty (Van Graaf, 4299 Kč)

Stylová verze s laclem

Nabídku klasických overalů doplníme neotřelými kalhotami s laclem. Knoflíčky najdete až na ramenou a přidat můžete jakoukoli oblíbenou halenku nebo top. Stylistka Mariya Patrovská chtěla celek odlehčit – kalhoty proto spárovala s bílými teniskami, hravou kabelkou a košilí s pusinkovým potiskem.

Foto: Eva Malúšová

Na foto: košile (Mohito, 699 Kč), kalhoty s laclem (F&F, 869 Kč), prsteny (Bijou Brigitte, 299 Kč/set), kabelka (Van Graaf, 5999 Kč), boty (Adidas, 1899 Kč)

Zeširoka

Pakliže se nebojíte trendu širokých nohavic, odneste si do zkušební kabinky overal v podobném stylu. Když nečinně postáváte, připomíná maxi šaty, právě v tom ale spočívá jeho tajemství. Inspirovat se můžete také barevnou kombinací tmavě modré a fuchsiové.

Foto: Eva Malúšová

Na foto: overal (Marks & Spencer, 2499 Kč), náhrdelník (Mohito, 349 Kč), kabelka (Reserved, 199 Kč), kožené boty (Topshop, 2499 Kč)

Foto: archiv firem

Nejste si jisté, po kterých botách sáhnout? Páry v tělovém odstínu jsou sázkou na jistotu

Nosíte overaly? Napište nám!

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek