Hlavní obsah

Jak obléknout kila navíc? Levně! 15 kousků ze slev, které unosíte i na podzim

Foto: Alena Ozerova, Shutterstock.com
24. 8. 2017

Co předčí radost z nového úlovku v šatníku? Snad jen přicvaknutá cedulka s příjemnější (rozumějte nižší) cenou. Řadíte se k ženám s plnějšími tvary? Dnešní slevové tipy jsou cílené na vás. Všechny totiž pocházejí z kategorie plus size.

Článek

Standardní konfekce končívají cifrou 42 nebo 44, poslední dobou má ale naštěstí stále více značek plus size kolekce, které nabízejí rozšířené velikosti. H&M má například řadu se znaménkem plus, ve které najdete oblečení v rozmezí 44 až 56. Zaregistrovaly jste v obchodech Mango sekci Violeta? Pod tímto názvem objevíte kousky končící písmenky XXL (záměrně píšeme končící, Violeta začíná na S, takže si vyberou i ženy štíhlé), zatímco v běžném režimu Mango nabízí škálu XS až L. Oblečení do velikosti 54 mívá Lindex, do 56–58 jde Marks & Spencer a v F&F končí móda číslem 50.

Riskem, který se ale může často vyplatit, jsou e-shopy. Nevýhodou je, že musíte odhadovat, jak vám bude oblečení sedět, a někdy vám nezbude nic jiného než běžet zpátky na poštu. V on-line světě ale najdete spoustu zajímavých kusů, ve kterých jen tak nikoho nepotkáte.

Uloveno ve slevách

Foto: Archiv firmy

Nebojte, vaše love story může pokračovat i na podzim. Lehkou bílou halenku nevyužijete jen na konci léta, v dalších týdnech zkuste například kontrastní spojení s křivákem. Oproti původní ceně ušetříte čtyři stovky. Na foto: halenka Mango Violeta, 899 Kč (původně 1299 Kč)

Foto: Archiv firmy

Chápeme, že se vám ještě nechce přemýšlet nad „horšími časy“, doba, kdy vyměníte topy za svetry, se ale neúprosně přibližuje. A proč nevyužít faktu, že tento šedý prodloužený svršek (ideální ke slimkám) stojí jen zlomek předchozí částky? Na foto: prodloužený svetr H&M+, 269 Kč (původně 899 Kč)

Foto: Archiv firmy

Květinové potisky se budou nosit i v nadcházející sezoně a šaty s tmavým podkladem, které nekřičí „léto“, se hodí dvojnásob. Na foto: šaty Little Woods, 1090 Kč (původně 1460 Kč)

Foto: Archiv firmy

Černou sukní nikdy nic nezkazíte, obzvlášť když lichotí vaší postavě. A co je nejlepší? Hodí se k většině vršků, které máte v šatníku. Na foto: sukně H&M+, 349 Kč (původně 499 Kč)

Foto: Archiv firmy

Kolik šatů je příliš? Pokud ani vás nenapadá žádná cifra, pořiďte si ve výprodejích alespoň jedny nové. Co říkáte na oranžovou a plisování? Na foto: šaty Little Woods, 1160 Kč (původně 1595 Kč)

Foto: Archiv firmy

Nebojíte se střihů s širšími nohavicemi? Ulovte ve slevách černé palazzo kalhoty, které stojí o sedm stovek méně než na začátku sezony. Na foto: palazzo kalhoty Mango Violeta, 999 Kč (původně 1699 Kč)

Foto: Archiv firmy

Máte-li doma zásobu úzkých džínů nebo kalhot, neměla by vám chybět prodloužená košile, která úzké spodní díly perfektně vyváží. A to, že se hodí úplně ke všemu, snad nemusíme ani zmiňovat. Na foto: košile H&M+, 629 Kč (původně 899 Kč)

Foto: Archiv firmy

Na černém overalu, který šikovně spojuje hned dva kusy, ušetříte celých dvanáct stovek. V kombinaci s podpatky a vhodnými doplňky navíc zastoupí i večírkový look. Líbí? Na foto: overal Mango Violeta, 1799 Kč (původně 2999 Kč)

Foto: Archiv firmy

Neznáme ženu, které by neslušely. Košilové šaty, jež se dají podle libosti stáhnout páskem, patří k nejlichotivějším módním kusům vůbec. S nákupem této klasiky navíc ušetříte tři stovky oproti částce, za kterou se model začal prodávat. Na foto: košilové šaty H&M+, 699 Kč (původně 999 Kč)

Foto: Archiv firmy

Při výprodejích se můžete zaměřit i na značky, jejichž kousky bývají normálně nad váš rozpočet. Jeden příklad za všechny? Metalická plisovaná sukně, která obvykle stojí téměř tři tisíce. Na foto: plisovaná sukně Rachel Roy, prodává Nordstrom, 1657 Kč (původně 2763 Kč)

Foto: Archiv firmy

Tenký svetr se po vlně slev dostal až na polovinu původní ceny. Zařaďte ho do podzimního šatníku a zaručujeme vám, že nikdo nepozná, že se narodil už na jaře. Na foto: svetřík Mango Violeta, 849 Kč (původně 1699 Kč)

Foto: Archiv firmy

Chcete se rozmazlit hedvábím? Investujte do fuchsiové halenky a připravte se na otázky, kde že jste ji koupily. Úspora je v tomto případě znatelná – mezi starou a novou cenou je rozdíl více než dva tisíce. Na foto: hedvábná halenka Marina Rinaldi, 2250 Kč (původně 4499 Kč)

Foto: Archiv firmy

Ve slevách najdete i kusy, které se do prodeje dostaly už před příchodem jara. Za výrazně nižší ceny si tak můžete pořídit například slabší kabátky, které budou ideální na podzim. Na foto: kabátek Mango Violeta, 1199 Kč (původně 2499 Kč)

Foto: Archiv firmy

Nechcete přistoupit na fakt, že se léto blíží ke konci? Užijte si poslední chvíle, kdy můžete bez husí kůže ukazovat holá ramena. Na foto: top Rachel Roy, prodává Nordstrom, 1417 Kč (původně 2378 Kč)

Foto: Archiv firmy

Není nad to, když objevíte padnoucí džíny. Slimky, ozvláštněné bočním pruhem, navíc stojí jen něco málo přes šest stovek. Kolekce H&M+ nabízí velikosti 44 až 56. Na foto: džíny H&M+, 629 Kč (původně 899 Kč)

A co jste našly ve slevách vy?

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek