Hlavní obsah

Módní tipy pro normální holky: v čem vyrazit na svatbu?

Foto: Jakub Jurdič

Jarním nevěstám letos štěstí nepřálo, mnoho z nich muselo kvůli koronaviru svatbu odložit. Podle posledních prognóz to ale vypadá, že letní veselky v ohrožení nejsou. Budete mezi hosty? Pak je nejvyšší čas poohlédnout se po elegantním outfitu. Přinášíme inspiraci pro všechny ženy, které se nepyšní postavou modelky!

Článek

Řídit se instrukcemi na pozvánce budoucích novomanželů patří k hlavním povinnostem každého svatebčana, pokud na ni však informace o dresscodu chybí, vsaďte na nadčasové trendy. Kostkovanou pouzdrovou sukni či slušivý kostým v zářivé barvě navíc upotřebíte i po obřadu. Jak se ale obléknout, když se vaše konfekční velikost skrývá pod písmenkem L?

Oslňující róba

Bude se svatba vaší kamarádky odehrávat v luxusním prostředí zámeckých zahrad (podívejte, se kde všude lze mít svatbu) nebo se dokonce plánujete zhostit role svědkyně? V takovém případě se slavnostnímu looku opravdu nevyhnete. Šaty jako pro princeznu ozdobené tisíci peříčky si zamilujete na první pohled. Áčkový střih vám pomůže zamaskovat silnější stehna a vyčesaný culík vykouzlí labutí šíji během pár chvil.

Foto: Jakub Jurdič

Na foto: náušnice (eMKa, info o ceně v obchodě); šaty (Swing, prodává Van Graaf, 5499 Kč); psaníčko (Tezyo, 790 Kč); lodičky (Tezyo, 2890 Kč)

Lady v kostýmku 

Žlutý komplet je skvělou alternativou pro ženy, které nechtějí investovat do speciálního modelu na jedno použití. Můžete se v něm směle vydat na radnici jako svatební host a později jej unosit třeba do kanceláře. Stylový blejzr se dá kombinovat i s klasickými džíny, barevné kalhoty zase s jednoduchou halenkou.

Foto: Jakub Jurdič

Na foto: náhrdelník (eMKa, 1390 Kč); sako (Zara, 2299 Kč); kalhoty (Zara, 1299 Kč); psaníčko (Tezyo, 1090 Kč); boty (Tezyo, 1490 Kč)

Nesmrtelné kostky 

Ani pouzdrová sukně s kostkovaným vzorem nikoho neurazí, když se v ní ukážete v nevěstin významný den. Krémová košile outfit skvěle doplní, a pokud nebude předpověď počasí zrovna slunečná, vsaďte na fialový trenčkot, který vás zahřeje, zároveň neohrozí výsledný dojem z celého kompletu.

Foto: Jakub Jurdič

Na foto: náušnice (Tezyo, 390 Kč); halenka (Calvin Klein, prodává Van Graaf, 2499 Kč); trenčkot (Marks & Spencer, 3499 Kč); sukně (Zara, 1299 Kč); psaníčko (Tezyo, 1490 Kč); boty (Humanic, 1299 Kč)

V jednoduchosti je krása

Stylové duo v podobě světlé košile a elegantních kalhot si mohou dovolit dámy každé generace i postavy. Přírodní tóny okořeňte barevným psaníčkem a vznikne vám nadčasový model pro formálnější události. Hodí se jak na svatbu, tak do divadla.

Foto: Jakub Jurdič

Na foto: náušnice (Tezyo, 299 Kč); halenka (Lindex, 599 Kč); náramek (eMKa, 1190 Kč); kalhoty (Marks & Spencer, 1799 Kč); psaníčko (Humanic, 999 Kč); boty (Steve Madden, prodává Humanic, 1999 Kč)

Na detailech záleží 

Šaty v barvě roku 2020 nesmí ve vaší skříni letos chybět. A přestože je můžete s čistým svědomím nosit k balerínkám, v roli svatebčanky se trochu odvažte. Extravagantní boty plné třpytek dodají jinak minimalistickému modelu potřebný šmrnc.

Foto: Jakub Jurdič

Na foto: náušnice (eMKa, 590 Kč); šaty (Hugo Boss, prodává Van Graaf, 6499 Kč); sako (Marks & Spencer, 2499 Kč); psaníčko (Tezyo, 890 Kč); prsteny (eMKa, 690 Kč za kus); boty (Tezyo, 8090 Kč)

Náš tým a poděkování 

  • Foto - Jakub Jurdič
  • Modelka - Kateřina Ostrýžová (Czechoslovak Models)
  • Styling - Šárka Štursová
  • Vizáž - Linda Chudomelová

Za poskytnutí prostor k focení děkujeme hotelu Mandarin Oriental Prague, Nebovidská 459/1, Praha 1. 

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek