Hlavní obsah

Nejhloupější důvody k rozchodu? Neoholené nohy či ovocný koláč!

Foto: Peter Bernik, Shutterstock.com

K rozchodu mívají lidé nejrůznější důvody, některé jsou ale opravdu nepochopitelné

Lidé se rozcházejí, protože si nerozumí, vstoupí mezi ně někdo třetí, neklape jim to v posteli. Ale někdy za tím stojí naprostá banalita. A tohle jsou snad nejhloupější důvody, proč někoho opustit.

Článek

Na sociální síti Reddit se rozjela diskuse nad otázkou „Jaký je ten nejhloupější důvod, proč jste se s někým rozešli?“ A lidé se začali svěřovat s naprosto nepochopitelnými malichernostmi a blbůstkami, kvůli nimž byli schopni ukončit vztah. Nebudete chtít věřit, že tohle někdo mohl vážně udělat.

Zlozvyky

Je jasné, že žít s někým, kdo má snad všechny zlozvyky světa, asi nejde. Ale na druhé straně, každý má něco, každý se ne vždy chová zcela dle etikety. Přesto jsou tací, kterým stačí opravdu málo, a bez okolků řeknou „sbohem“. Třeba jako následující uživatelé Redditu:

  • Earlgreyhhot: „Můj vztah skončil poté, co jsem odmítl jíst ovocný koláč, protože jsem tvrdil, že třešně nemají být zelené. Pořád otravovala a otravovala, ať ochutnám, já odmítl a hádka skončila rozchodem. Měli jsme i jiné neshody, ale ten koláč byla poslední kapka.“
  • Thegountlet: „Byli jsme těsně před stěhováním do společného bytu, když jsem ji ráno přistihl, jak ze své dentální nitě jí to, co si právě vytahala ze zubů.“
  • RajBandar: „Některé věci či návyky prostě nemůžu vystát, hraničí to až s fóbií. A moje ex trvala na tom, že bude sedět na posteli a mazat si tavený sýr na řapíkatý celer, i když jsem z toho šílel. Musela pryč.“
  • Ifihadanickel: „Zamlada jsem chodil asi čtyři měsíce s moc milou dívkou. Ze dne na den jsem to s ní ale ukončil, protože jsem byl znechucen tím, že kouří marihuanu. Teď jsem ženatý a já i moje žena si občas trávu dopřejeme.“
Foto: Alejandro J. de Parga, Shutterstock.com

Každý má nějaký zlozvyk, skutečně je nutné se kvůli nějaké drobnosti hned rozcházet?

Skutečné unikáty

Předešlé příběhy jsou ale nic proti tomu, k čemu se přiznali další uživatelé Redditu. Například ten s přezdívkou MarcusMaximus06 odešel od slečny kvůli dvěma slovům! „Zavolala na mě ,hej brácho´. Na místě jsem to s ní ukončil,“ říká MarcusMaximus06.

Jiný muž zas prožil velké rozčarování po první společné noci se svou novou přítelkyní. „Ráno jsem se podíval na její chodidla a u nohou postele jsem uviděl něco, co vypadalo, jakoby se k nám do postele proplížil Batman. Její malíčky byly výrazně delší než všechny ostatní prsty u nohou včetně palce. Zbytek rána jsem jen poslouchal, jak tyhle její dlouhatánské malíčky pleskají o podlahu. Představil jsem si naše případné děti, které by to třeba zdědily, jak by mi běhaly po domě a taky takhle děsivě pleskaly. Už nikdy jsem jí nezavolal,“ přiznal se uživatel s přezdívkou TheWarDoctor.

Snad ještě horší případ je ale zcela anonymní uživatelka, která opustila přítele, protože spatřil její neoholené nohy. Omlouvá ji snad jen to, že jí tehdy bylo šestnáct. „Vždycky jsem se holila v podstatě celá, ale na nohy jsem tehdy nějak zapomněla. A on je uviděl. Jenže já se tenkrát vůbec neuměla zasmát sama sobě, reagovat ne nečekané situace, a tak jsem to ukončila a mohly za to moje neoholené nohy,“ napsala.

Foto: Syda Productions, Shutterstock.com

Některým odůvodněním se nechce vůbec věřit, přesto toho byli lidé schopni

A na závěr tu máme uživatele s přezdívkou Scoyne. Dalo by se říct, že ten vyloženě prohloupil. „Jedna dívka se mnou flirtovala, líbila se mi a já nevěřil, že bych jí odolal a nedopustil se nevěry. Tak jsem se radši s přítelkyní rozešel. S tou novou slečnou ale nakonec nic nebylo, jsem fakt hlupák,“ přiznává Scoyne.

Odešel od vás někdo z takto hloupého důvodu? Nebo jste něco podobného udělali vy sami?

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek