Hlavní obsah

Novinka v péči o klouby a svaly

Začíná pro vás být pohyb obtížnější? Rychlá chůze, práce doma či s dětmi vám přijde namáhavější než dříve a vy cítíte, jak vaše klouby při každém pohybu dostávají více zabrat.

Článek

Pohybový aparát se opotřebovává mimo jiné s přibývajícím věkem. Klesající pružnost a ohebnost jsou jedním z prvních ukazatelů. Toto je přirozený, ale bohužel negativní vývoj, kterému podléhají ženy i muži stejně. Proto je velice důležité zvolit správnou a kvalitní péči pro podporu pohybového aparátu.

Norský doplněk stravy VitaePro s obsahem výtažku z Boswellia serrata vám pomůže zachovat přirozenou funkčnost a pohodlí vašich kloubů. Extrakt z pryskyřice tohoto indického stromu je používán již po tisíce let ke zmírnění kloubních indispozic. Další látky ve VitaePro se postarají o udržení normální činnosti svalů, činnosti srdce a přispívají k normální funkci imunitního systému.

V Čechách užívá VitaePro již tisíce spokojených zákazníků, včetně světového rekordmana v hodu oštěpem Jana Železného.

Trojnásobný mistr světa v hodu oštěpem a světový rekordman Jan Železný užívá VitaePro na podporu kloubů a svalů

„Oštěp byl vždycky ohromně náročnou disciplínou. Měl jsem to štěstí, že se mi celkem vyhýbala zranění. Nicméně jak stárnu, cítím, že moje klouby a svaly potřebují větší péči, proto každý den užívám doplněk stravy VitaePro,“ říká Jan Železný.

Vyvážené složení VitaePro podporuje funkčnost celého pohybového aparátu, činnost srdce a imunitní systém. VitaePro má také větší obsah vitamínu D, který odpovídá nejmodernějším výživovým doporučením. Dále obsahuje vitamíny C, E, minerál selen a nenasycené mastné kyseliny Omega-3. Důkazem, že VitaePro funguje, je i fakt, že ve Skandinávii je jedním z nejprodávanějších doplňků stravy vůbec. Více na VitaePro.cz.

Spolehněte se na vysokou kvalitu a účinnost látek ve VitaePro

Vyzkoušejte VitaePro, nyní se slevou 50 % na první zásilku, doprava zdarma.

Kvalitní doplněk stravy s aktivními látkami extrahovanými z přírodních zdrojů

Reklama

Související témata: