Hlavní obsah

Odhaleno: Zákeřné taktiky žen, které kradou manželkám muže

Foto: Thinkstock

Pozor na zlodějky zadaných mužů. Poradíme vám, jak to dělají a jak byste se měly bránit vy

Jeden z nejplatnějších zákonů? Nejlepší muži jsou buď zadaní, nebo ženatí! Proto jsou zlodějské taktiky tak vypracované! Nenechte si svého muže ukrást a odhalte včas, jestli si na něj dělá zálusk jiná!

Článek

Toužit po něčem, co si nemůžete dovolit, patří k základním lidským potřebám. A to platí i pro vztahy! V duchu citátu českého spisovatele a prozaika Vladimíra Párala „V lásce a válce se může všechno“, se některé ženy – bez ohledu na etický kodex – snaží přebrat muže jiné. A jejich taktiky? Vskutku fikané!

1. Svěží vzduch

Manuál: Dostat se muži pod kůži veselou, bezprostřední povahou a zlehčováním běžných starostí, kterých má „jinde“ nad hlavu. Tyhle svůdkyně hrají na zábavu a jemnost. Nerýpají, nekřičí, nevyčítají a občas se snaží být nedostupné.

Protiútok: Té druhé, neokoukané, partnera nepředáte na stříbrném podnose, pokud budete bojovat jejími zbraněmi popsanými výše.

2. Důležité maličkosti

Manuál: Která manželka svého muže pochválí za to, že vynesl koš? Žádná. Je to přece samozřejmost. Stejně jako třeba zaplacení útraty v restauraci. Proto kdo chce svést zadaného, ukáže mu krásné začátky nového vztahu se všemi těmi chválami, obdivem, lichotkami a absencí komandování!

Protiútok: Je třeba zlepšit svoje hodnoty a přitažlivost, aby se panáčkovi vrátila paměť na to hezké. Péčí o sebe to začíná, vyjádřením obdivu a úcty to končí. Přidejte vášnivý a procítěný sex, a získáte body k dobru!

Foto: Thinkstock

Neustálá kritika nikoho nebaví, budoucí milenky to vědí, a proto muže lákají na slova obdivu a chvály

3. Nové zážitky

Manuál: Standardní model dlouhodobých partnerství? Večeře, televize, spánek. Ta, která nabídne nové zážitky a vzrušení v podobě chlípných textovek či flirtování přes síť, má velkou šanci na úspěch!

Protiútok:Vzrušení a zábava musí být pro oficiální partnerky a manželky druhé jméno – aspoň jednou za týden. A teď to zkuste dohnat!

4. „Dobře“ míněné pohrdání

Manuál: Doktorka Karen Ruskin, odbornice na manželství z Massachusetts, za jednu z nejlepších taktik, jakou zlodějky používají, považuje vrážení klínů do hlavy citově rozháraného nebo znuděného muže: „Tvá žena pro tebe není dost dobrá. Zasloužíš si víc!“ „Důvodem, proč tohle u některých mužů funguje, je kombinace sladkých slov, které mužům dělají dobře, a vášnivého sexu,“ popisuje na svém blogu.

Protiútok: Žena, která přijde na známost svého muže, by neměla dát šanci tomu, aby slova svůdkyně nabyla platnosti. „Já ti říkala, že ta tvoje ženuška je pěkná hysterka!“ Tak to pr! Chytrá horákyně se hroutí až za dveřmi! Před nimi nasadí úsměv a bojuje vlídností a hrou na dokonalou partii, ať je prostor pro partnerovy výčitky co nejmenší. Pak už je to o výdrži. A kdo má víc sil a šancí? Manželka, nebo zlodějka?

Foto: Thinkstock

Stereotyp ve vztahu je začátkem konce. Zkuste si hlídat, aby nuda v tom vašem nepřihrála partnera do náruče jiné ženy

Lovkyně. Kdo jsou?

„Pytlačky mohou mít podvědomě zakódované vzorce, které je do podobných situací vtahují. Často je pro ně zadaný muž bezpečnější partie, nežádá tolik, co po partnerce nebo manželce, a navíc tajné schůzky prodlužují partnerské jiskření,“ vysvětluje kouč partnerských vztahů ze Školy pro ženy Kateřina Matláková s tím, že jednat se může i o nízké sebevědomí, které nutí ženu dokázat si, že je schopná zadaného muže získat.

„Nicméně, často se stává, že zadaný muž není ochoten manželku opustit a zamilované milence ve finále zůstanou oči pro pláč,“ dál popisuje odbornice s tím, pokud je touha po zadaných mužích opravdu silná, je potřeba rozklíčovat původ emoce a naučit se s ní nakládat. „To lze zpravidla jen s odborníkem,“ uzavírá Kateřina Matláková.

A co vy, už máte nějakou zkušenost se zlodějkou, která krade zadané muže? Pokud máte tip, jak ji odehnat, sem s ním!

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama