Hlavní obsah

Ordinace je zpátky! Adamovská zuří!

Foto: Archiv TV Nova

Běla Valšíková nemá nového doktora ráda

12. 1. 2010

Už dnes večer se na televizní obrazovky vrátí novácký seriál Ordinace v růžové zahradě2. V prvním letošním díle Jedeme v tom společně se seznámíme s novou posilou kamenického týmu lékařů! Koho si získá sexy mladičký doktor Robert Šambera? Dostane i vás?

Článek

Robert Šambera, kterého ztvárnil západočeský mladičký herec Petr Konáš, snad nemá vůbec žádnou chybu. Je inteligentní, cílevědomý, až neuvěřitelně pilný a přitom nadaný a šarmantní lékař. Kdo ho jednou pozná, ihned si ho zamiluje. Tedy, vlastně ne úplně každý…

Robert vyrůstal bez otce a je silně fixovaný na matčina někdejšího přítele Eduarda Valšíka. Z toho není tak úplně nadšená Běla Valšíková (Zlata Adamovská), která kvůli jeho příchodu doslova zuří. Eduard v Robertovi ale vidí svého pokračovatele a nástupce.

Nikdo nemůže být dokonalý, ani sebevíce inteligentní Robert Šambera. A tak i jeho čeká kruté vystřízlivění, které ho v kamenické nemocnici čeká při prvním setkání se samostatným životem. Posuďte samy! Už dnes večer ve 20.00 hodin na TV Nova.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.