Hlavní obsah

Party outfity: Čtenářku Jitku oblékl kamarád. A ona jeho!

Foto: Marie Bartošová

Na nákupy jsme vyrazili s Kryštofem a Jitkou

Přestože se kamarádí už čtyři roky, na společném nákupu nikdy nebyli. Tedy do doby, než jsme Jitku a Kryštofa postavili před naše módní zadání: vybrat jeden pro druhého oblečení. Co myslíte – uspěli?

Článek

Na nákupy jsme se tentokrát vydali se dvěma kamarády, dvaadvacetiletou Jitkou a o dva roky mladším Kryštofem. Jitka je zároveň maminkou devítiměsíčního chlapečka, takže se spousta jejich srazů odehrává v parku a s kočárkem v ruce. Nejinak tomu bylo i na nákupech, při kterých asistoval i malý Ondra. Tématem tentokrát bylo oblečení na party.

Kdo se držel více při zemi?

Začínali jsme výběrem party oufitu pro Jitku. Pro tu bylo prioritou pohodlí, zároveň si ale neodpustila milované podpatky. „V oblečení se musím cítit dobře, mini, ve které bych se bála pohnout, není nic pro mě. Před těhotenstvím jsem nosila vysoké podpatky, kterých jsem se teď musela kvůli běhání s kočárkem vzdát. Na party bych si je proto s chutí dopřála,“ prozradila nám Jitka. Její volbou byly výrazné růžové kalhoty, doplněné o lehkou bílou košili. A… podpatky!

Foto: Marie Bartošová

Takhle by na party vyrazila Jitka. Jak ohodnotil Kryštof její výběr? „Kalhoty jsou super, ty se jí moc povedly, ale určitě bych vyměnil vršek i kabelku. Ani jedno se mi ke zbytku nehodí. Body navíc jí ale dávám za náramky i boty, ty jsou super.“

Foto: Marie Bartošová

S výběrem oblečení pro kamarádku si dal Kryštof načas, v rukou se mu prostřídalo rovnou několik variant

Kryštof chtěl naopak Jitku vidět v něčem ženštějším. „Top mě hned bouchnul do očí, je elegantní i svůdný, na ten by mohla Jitka klidně někoho sbalit. Tenhle kousek si Jitka rozhodně musí koupit! A když bude protestovat, koupím jí ho já,“ smál se Kryštof.

Foto: Marie Bartošová

A tohle je oblečení od Kryštofa. Trefil se jí do vkusu? „Musím sportovně uznat, že se mu to moc povedlo. Na ten top jsem koukala taky, ale nebyla jsem si jistá, čím ho doplnit. Jen se teda držel dost při zemi, čekala jsem, že vybere něco odvážnějšího. A moc se mi nelíbí ten náhrdelník,“ hodnotila Jitka.

Květinové šortky versus komiksový úlet

Zatímco oblečení pro Jitku Kryštof vybíral opravdu dlouho (nasbíral neuvěřitelnou spoustu oblečení, kterou zase postupně odkládal), svůj model měl vyřešený za pár minut. „Kraťasy moc nemusím, ale tyhle kytičkované mě hned zaujaly, jsou trochu střelené, ale na léto super. Když jsem mířil do kabinky, našel jsem ještě kšiltovku s podobným vzorem,“ komentuje Kryštof.

Foto: Marie Bartošová

Oblečení na letní party podle Kryštofa. Co na jeho outfit říká kamarádka Jitka? „Moc se mi to líbí, ale od Kryštofa jsem ani nic jiného nečekala. Nikdy mu není co vytknout. Jediné, co mě překvapilo, je výběr šortek, ty totiž moc nenosí. A je to škoda!“

Jitka zase stavěla na komiksovém tílku. „To byla láska na první pohled. Je správně střelené. Zbytek jsem vybírala tak, aby se hodil k onomu tílku. Jen s botami jsem nepochodila, ty si musel nechat Kryštof svoje. Má totiž větší velikost, kterou bohužel neměli,“ vysvětluje Jitka.

Foto: Marie Bartošová

Ramínky s oblečením se prodírala i Jitka. Pro Kryštofa nakonec objevila super komiksové tílko

Foto: Marie Bartošová

Jitka vybrala vtipné komiksové tílko, košili a šortky. Jak Kryštof zhodnotil její snahu? „Upřímně, nejdřív jsem byl dost zděšený. To tílko je prostě úlet. Když jsem to ale na sebe všechno obléknul, začalo se mi to líbit. Sám bych si to asi nevybral, ale nevypadá to špatně. Takže vlastně úspěšná volba.“

Co myslíte? Komu se dnešní výběr, ať už pro sebe nebo pro druhého, povedl lépe? Napište nám!

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.