Hlavní obsah

Plavky, které vám vykouzlí krásná prsa? Našli jsme je!

Foto: F&F

Zvýrazněte svá ňadra v plavkách. Poradíme vám, jaké typy podprsenek se k tomuto účelu hodí!

14. 7. 2014

Najít ty pravé plavky, ve kterých budete vypadat sexy a vaše ňadra přitažlivě, je někdy opravdu běh na delší trať. My však známe tři fígle, které vám s výběrem určitě pomohou.

Článek

Pokud neoplýváte větším a pevným poprsím, určitě oceníte v první řadě plavky s vyztuženými košíčky a push-up efektem. Ten zpevní vše, co má a dodá vám i správný objem.

Stejnou službu vám mnohdy udělají také modely se zavazováním za krk, které vaše vnady udrží pěkně pohromadě a vykouzlí svůdný dekolt, kterému neodolá žádný muž na pláži.

Třetím tipem je také podprsenka korzetového střihu, která bude slušet i malým ňadrům. Zvláště, když jsou košíčky zvýrazněny jinou barvou či kontrastními švy.

Push-up modely

Foto: archiv firem

Plavky s vyztuženými košíčky udrží vše na svém místě a přidají vám lehce i na objemu. Na foto (zleva): Calzedonia (info o ceně v obchodě), Reserved (vrchní díl 249 Kč, spodní 129 Kč)

Foto: archiv firmy

Mezi oblíbené barvy patří červená i námořnická modrá. Na foto: oboje Timo 1249 Kč

Foto: archiv firmy

Pokud máte rády spíše výrazné potisky, jděte do těchto modelů. Na foto: oboje Lisca (info o ceně v obchodě)

Foto: archiv firem

Růžová v kombinaci s květy i geometrickými vzory vám bude slušet, až budete trochu opálené. Na foto (zleva): H&M (vrchní díl 399 Kč, spodní 349 Kč), Ann Christine (vrchní díl 349 Kč, spodní 179 Kč)

Zavazování za krk

Foto: archiv firem

Která žena by nechtěla mít na pláži ukázkový dekolt? Na foto (zleva): Next (vrchní díl 470 Kč, spodní 330 Kč), Lisca (info o ceně v obchodě)

Foto: archiv firem

Zavazování za krk vám pomůže udržet ňadra více při sobě. Na foto (zleva): Debenhams (vrchní díl 740 Kč, spodní 480 Kč), ASOS (vrchní díl 696 Kč, spodní 390 Kč)

Foto: archiv firem

Velice efektní jsou také košíčky s řasením. Na foto (zleva): Nordstrom (vrchní díl 1237 Kč, spodní 1063 Kč), bonprix 599 Kč

Foto: archiv firem

Tyto kombinované kousky se hodí i pro starší dámy, které hledají něco elegantního. Na foto (zleva): bonprix 629 Kč, ASOS (vrchní díl 850 Kč, spodní 696 Kč)

Foto: archiv firem

Bílé plavky na vás budou jen zářit. Na foto (zleva): Next (vrchní díl 660 Kč, spodní 470 Kč), ASOS (vrchní díl 1353 Kč)

Korzetový styl

Foto: archiv firem

Zvolíte raději plavky s krásným vzorem nebo v klasické černé? Na foto (zleva): Beach Bunny (vrchní díl 2500 Kč, spodní 1800 Kč), ASOS (vrchní díl 774 Kč, spodní 464 Kč)

Foto: archiv firem

Tyto modely doplňte stylovými slunečními brýlemi a bílými sandálky. Na foto (zleva): Calzedonia (info o ceně v obchodě), ASOS (vrchní díl 850 Kč, spodní 618 Kč)

Foto: archiv firmy

Korzetové podprsenky většinou mají odnímatelná ramínka, takže se vám v nich bude také skvěle opalovat. Na foto (zleva): oboje Nordstrom 1563 Kč, 1650 Kč

A jaký typ plavek by slušel vám? Najděte si další přímo v naší sekci Nákupy, do týdne je máte doma!

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.