Hlavní obsah

Pozor na nevybouřené!

Foto: samphoto.cz/jiunlimited

Muž bez zkušeností je jako časovaná nálož

10. 7. 2009

Konstatuje-li žena, že on je takový nezkušený, ale že to nevadí, protože je to celkem roztomilé a že si ho všechno hezky pěkně sama naučí, vstupuje na velmi tenký led. Muž, který si neprožije to, co si má chlap prožít, je totiž jako časovaná nálož. Můžete si celkem bezpečně vsadit na to, že vybuchne, pouze nevíte kdy a jaké to způsobí škody.

Článek

Sám patřím někam do lepšího průměru. Co do počtu partnerek, zažil jsem si asi dvojnásobně než statisticky průměrný Čech. Něco jsem tedy stihl oběhat, přestože jsem nikdy nepřelétal příliš zběsile z květu na květ po způsobu čmeláčím, neb jsem člověk spíše vztahový. Nejsem tedy nikterak extrémní a zajímavý, pročež jako demonstrátory předvedu své dva zajímavější kamarády.

Holek plné sítě

Robert je atraktivní muž. Tančil v jednom známém souboru, hrál tenis, potápěl se, psal básničky, maloval a fotil. Nedělalo mu žádný problém dívku oslovit a zaujmout, do jeho sítí se chytaly intelektuálky stejně jako servírky, sportovkyně, tanečnice a kumštýřky všeho druhu, a to v množství srovnatelném s předvánočním výlovem třeboňského rybníka. Tvrdil, že měl některé milenky společné i s Karlem Gottem. Žádnou nepotřeboval přemlouvat. Až na jednu. Tu přemlouval rok a ona mu rok říkala, že jít do toho s takovým dívkařem by byla holá sebevražda, že chce normálního chlapa, děti a klidnou domácnost.

Udělám-li rychlý střih, pak tato dívka, dnes maminka od tří dětí, má toho nejnormálnějšího chlapa a klidnou domácnost. Má manžela, který je jí již třináctým rokem věrný, podniká a fotí a vydělává peníze. O jinou ženu se ani neotře, byť by mohl, neb se mu svlékají před objektivem a nezřídka se jen nerady oblékají. Ano, je to Robert, proutník z minulostí tak promiskuitní, že nedokáže odhadnout počet holek, které mu proběhly postelí, ani na stovky. „Víš, to není žádná pěstovaná kázeň, já jsem prostě šťastnej, do žádný jiný buchty se mi upřímně nechce," řekl mi.

Foto: samphoto.cz/jiunlimited

Z bouřliváků se stávají spořádaní otcové

Co se v mládí nenaučíš...

Můj bývalý spolužák Milan si vzal naši spolužačku Olinu hned po prvém semestru. Byla to jeho první holka. Nepamatuji je jinak než spolu. Párek hrdliček. Na srazu po patnácti letech, kam Olina z pracovních důvodů nemohla přijet, Milan za jednu noc „přepadl" (tak jsme říkali i dobrovolnému pohlavnímu styku) hned dvě bývalé spolužačky. Nebo ony jeho. I ženy mají krize středního věku, a jak známo, některé i zvláštní potěšení z toho, když si mohou vyzkoušet manžela své kamarádky. „Nevím, jestli je to druhá míza, ale jsem úplně posedlej sexem, klátím to hlava nehlava!" svěřil se mi Milan. „A to jsem Olině minimálně prvních deset roků nezahnul!" pochlubil se ještě.

Dobrá rada drahá

Jediné řešení, které mne napadá, pokud tedy máte doma jen vlastnoručně zaučeného samečka a pokud se máte rádi, je nechat ho v okamžiku, kdy mu prdne v kouli a vydá se na zkušenou, nechat ho být. Přitáhnete-li mu opratě, bude to jen déle trvat, ale on tu svoji nálož někde odpálit musí. Nechte ho vyblbnout, a pokud máte pocit, že jste taky něco zmeškaly, tak se vyblbněte i vy, a pak můžete pokračovat již uklidněni vědomím, že ty ženský a chlapi jsou vlastně v principu všichni stejní, spokojeně až do skonání.

Nebo máte jiný recept? Napište mi ho na info@prozeny.cz!

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek