Hlavní obsah

Proč vás nemiluje? Zeptali jsme se mužů a byli krutě upřímní!

Foto: Thinkstock

Přemýšlíte, proč o vás nemá zájem? Bohužel pravda nebude nejspíš moc příjemná

Líbí se vám, vypadá to, že si dobře rozumíte, prostě jste se zamilovala. Jenže on se k ničemu nemá. Proč vaše city neopětuje? Nejspíš z některého z následujících pěti důvodů.

Článek

Na lásku jsou bohužel potřeba vždy dva. A jakkoli vám připadá daný muž skvělý a máte pocit, že byste tvořili dokonalý pár, on to tak vidět nemusí. Vám se pak honí hlavou otázka: „Proč mě nemiluje?“. Zeptali jsme se na to mužů. Ale pozor, byli brutálně upřímní.

Nelíbíte se mu

Ano, je to jednoduché. Prostě ho fyzicky ho nepřitahujete. „Ať si kdo chce, co chce, říká, vzhled není nepodstatný. Nejdřív se mi ženská musí líbit, pak až přijde to ostatní. A co nadělám, když mně se třeba líbí holky s velkýma prsama? Na slečnu, co má hrudník po tatínkovi, pak automaticky nepohlížím jako na objekt touhy. Může být chytrá a vtipná jako blázen, ale prostě mě nevzrušuje a s tím nic nenadělá,“ přiznává dvaatřicetiletý Pavel.

Někdo vás předběhl

Že není ženatý ani nemá přítelkyni? To neznamená, že vám v lásce nemůže bránit někdo třetí. Stačí totiž, když si váš vysněný muž myslí na někoho jiného. Má plnou hlavu jiné ženy a vás vlastně ani nemá šanci zaznamenat.

„My chlapi tomu říkáme, že máme někoho takzvaně rozdělaného. Takže když se mi líbí nějaká holka, pracuju na tom, abych ji třeba dostal na rande, na ostatní pak kašlu. Prostě mi na ně nezbývá kapacita,“ popisuje osmadvacetiletý Adam.

Foto: Thinkstock

Možná má v hlavě jinou ženu, takže vás téměř neregistruje

Nuda není sexy

Ani to, že ve hře není nikdo třetí a že splňujete jeho představy o fyzické přitažlivosti, neznamená, že máte vyhráno. Pokud nejde jen o sex na jednu noc, je potřeba, aby se s vámi daný muž nenudil. A i když máte možná pocit, že vám humor neschází, on to může vidět jinak.

„To, že řekla něco vtipného a já se zasmál, neznamená, že je to ono. Občas se zadaří říct něco vtipného snad každému. Já se ale nechci s holkou nikdy nudit, chci, aby ji bavily stejné věci jako mě, abychom se shodli na výběru filmu, na tom, kam jet na dovolenou a podobně. Jestliže ona chce ležet týden na pláži a smažit se, kdežto já chci procestovat danou zem, je to marné,“ vysvětluje třicetiletý Filip.

Muži nestojí o problémy

Je to krutá pravda, ale je to tak. Většina mužů touží po pohodovém, nekomplikovaném vztahu. A pokud pro muže v nějakém směru představujete komplikaci, nebude se do vztahu s vámi nijak zvlášť hrnout. Samozřejmě ho můžete natolik okouzlit, že se svého pohodlí vzdá, ale určitě si to dobře rozmyslí.

„Chlapi takhle prostě přemýšlí. Nemá ta holka práci? Tak kdo ji asi živí? A nebude to chtít po mně? Nebo, co když bydlí tři sta kilometrů od vás? Jak často se asi uvidíme, než nás to oba zruinuje? A nebude se ke mně chtít hned nastěhovat, protože to tak je přece snadnější?“ přiznává pětatřicetiletý Pavel.

Foto: Thinkstock

Jestliže se s vámi pojí nějaká komplikace, nečekejte, že se přetrhne, aby mohl být s vámi

Něco mu na vás prostě vadí

Může to být cokoli. Drobnost, která by vás v životě nenapadla, zlozvyk, který vy si ani neuvědomujete, ale jeho jednoduše irituje. Třeba je mu nepříjemný tón vašeho hlasu, rozčiluje ho, jak srkáte kávu, nebo nenávidí kočky, a vy zrovna jednu vlastníte.

Vlastně je to nesmysl, ale pro něj je to věc, která mu nedovolí, aby viděl všechna ostatní pozitiva, která máte. Bohužel. „Je to jako když se vám v hlavě rozsvítí varovný signál, a je konec. Potkal jsem takhle holku, co se mi vážně moc líbila, jenže pak jsem slyšel, jak se směje. Strašlivě chrochtala a mně se v tu chvíli naprosto zhnusila. Je to drsné, ale fakt to takhle funguje,“ říká jednatřicetiletý Ivan.

A co vy? Taky jste někoho milovaly, ale on vaše city neopětoval?

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.