Hlavní obsah

Puntíky, barvy duhy a scarf print: Nejkrásnější jarní trendy

 

Neutrální barvy země, barvy duhy, rybářská síť, žlutá, volány, šátkový potisk, pastelově modrá, detaily motýlků nebo puntíky. Ztrácíte se ve všech těch trendech, které se na vás s příchodem jara valí? Nebojte se, se stylistkou Irenou Vokrojovou vám ukážeme ty, které za vaši pozornost i investici stojí.

Článek

Jaro je (skoro) tu, a tím pádem přibyly nové kolekce v obchodech. Proto jsme si pozvali do redakce stylistku Irenu Vokrojovou, kterou už, pokud nás sledujete, všichni dobře znáte, a vybrali ty nejkrásnější trendy na jaro/léto 2019. Vzor, kterému byste měli také věnovat pozornost, je šátkový neboli „scarf print“. Objevil se především na přehlídce Chloé, a to ve všech možných variantách.

Puntíky  jsou stálicí, ale letos na jaře jsou na módním vrcholu v černobílé variantě. Objevily se hojně na přehlídce Guess, kde je vynesla mezi modelkami i Monica Belluci (54). Nedá se nic dělat, do skříně přibude další puntíkovaný kousek!

Posledním vybraným trendem, který ve videu uvidíte, jsou „barvy duhy“ – od výrazných sytých až neonových po pastelové. Všemi barvami hrála přehlídka pro jaro/léto 2019 například u značek Prabal Gurung, Jeremy Scott nebo Escada.

Za poskytnutí prostoru k natáčení děkujeme showroomu Lindex. Značkám Benetton, Lindex, Marks & Spencer, Mango a Högl děkujeme za půjčení oblečení, šperků a bot.

Jaký trend se líbí vám nejvíc?

Reklama

Související témata: