Hlavní obsah

Sex dotažený do konce? Tohle jsou 3 důvody, proč polykat

Foto: Profimedia

Na orální sex muži nedají dopustit. K dokonalosti ho dovedete, když „ho" polknete

Některé ženy se v poskytování orálního milování vyžívají, ale dotahují akci až do konce? Měly by, neboť z toho pro ně plynou různé výhody. Které? Na tohle byste nepřišli!

Článek

Sperma ve vašich ústech. A proč? Za prvé, mužům se to líbí. Za druhé, mužům se to líbí. A konečně za třetí, mužům se to líbí.

Existují však i jiné důvody, proč si mlíčí nechat vstříknout někam mezi horní a spodní patro čelisti. Jsou sice trochu prapodivné a nevšední, ale rozhodně jim nechybí hloubka. Kdo je prezentuje? Kim Anami, světoběžnice, sexuoložka a propagátorka posilování vaginy pomocí závaží. Ta je jednoznačně pro polykání. A má k tomu tři vysvětlení. Tady jsou.

1. Otázka souznění duší

„Podle starých taoistických a tantrických tradic muž absorbuje ženské tekutiny přes svůj penis a žena zase ejakulát svého milence přes svoji vaginu nebo ústa. Jedná se o myšlenku rovnováhy a vyvažování, tedy jin a jang,“ popisuje známá Američanka na svém blogu s tím, že ve starých spisech se o spermatu hovořilo jako o „nektaru bohů“, který je hluboce duchovně výživný. (Přeberte si to, jak chcete.)

Foto: Profimedia

Známe tři důvody, proč by dámy měly přijímat partnerovu šťávu

2. Potlačení hněvu

Zlost? Deprese? Pokusy o sebevraždu? Syndrom vyhoření? Polykejte sperma, dámy! Když ho neabsorbujete ústy, tak aspoň klínem. Všechny vaše psychické kolapsy se zmírní! (Pokud se tedy vyhnete nakažením nějaké z pohlavních chorob, otěhotnění a případné alergické reakci. Jinak se není čeho bát. Sperma je mnohem sterilnější než třeba sliny. Nepřibírá se po něm a hlavně, je to něco jako domácí lékárna.)

„Sperma dodává energii, pomáhá zvládat hněv a potlačovat úzkostné stavy, což ho staví do silného koktejlu dobré nálady,“ dál uvádí výše zmíněná sexuoložka, která se odvolává na výzkum doktora Gordona Gallupa ze Státní univerzity New York.

Ten rozdělil 293 žen do skupin v závislosti na tom, jak jejich partneři nosili kondomy. Poté se svým týmem posoudil náladu a štěstí testovaných dobrovolnic. Ukázalo se, že ty ženy, které se milovaly bez prezervativu, byly víc „v pohodě“. Těžko říct proč…

„Chci, aby bylo jasné, že nepropagujeme, aby lidé kondomy přestali používat. Jen upozorňujeme na případné výhodné psychologické účinky spermatu,“ nechal se slyšet vědec pro odborný magazín New Scientist. Hm, možná je tahle hustá bílá kašička účinnější než antidepresiva. A proč dál věnovat pozornost spermatu jako takovému?

Foto: Profimedia

Na kondom ale přesto nikdy nezapomínejte!

3. Uctívání partnera

„Genitální tekutiny patří mezi nejhlubší podstatu toho, kým jsme. Tím, že žena přijme produkt svého milence, potvrdí jeho hodnotu a potřebnost,“ pokračuje ve výčtu pozitiv polykání Kim Anami. Podle ní se v téhle situaci každý muž cítí být nekonečně milován. Chcete-li, aby váš partner zažil totéž, nedopřejte mu, aby byť jediná kapka nepřišla nazmar! Ani dnes, ani zítra. Vlastně, upřímně? Ani příští týden!

„Je to způsob, jak se dá doopravdy změnit vlastní sexuální život. Prostě a jen jezte víc ejakulátu,“ uzavírá usměvavá sexuoložka, jejíž metody jsou trochu odvážné. Budiž vám útěchou, že zrovna ona nepropaguje nic, co by sama nezkoušela. Má její partner štěstí? Z mužského osazenstva se ozývá, že ano.

Správná cesta?

„Byl bych štěstím bez sebe, kdyby moje přítelkyně polykala. Přijde mi to jako skvělá závěrečná tečka. Sperma patří buď ‚nahoru‘ nebo ‚dolů‘, tam je jeho místo,“ myslí si devětadvacetiletý David, jehož partnerka ten samý názor nesdílí. „Lence se to do pusy hnusí, takže si o tom jen nechávám zdát. Škoda,“ krčí rameny. A jak to mají ostatní? Kdo polyká a kdo ne? Naše dřívější anketa ukázala pravdu!

A jaký vztah k orálnímu sexu a polykání máte vy?

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama