Hlavní obsah

Sexbomby v důchodu: Stačí jedna šikovná vizážistka

Foto: Profimedia.cz

Každá žena je krásná! A dokonce i v jakémkoli věku. Dokazuje to úžasná vizážistka a stylistka Chrissy Sparks, která si vzala do parády několik postarších žen. Podívejte se, jak jim dokázala zvednout sebevědomí – nakonec si dámy troufly i na odvážnější snímky!

Článek

Chrissy Sparks je vizážistka a stylistka z britského Birminghamu. V praxi mnohokrát zažila, jak ženy bojují s nízkým sebevědomím, a přemýšlela, jak jim ho zvednout. A zaměřila se na kategorii žen ve zralém věku, protože ty velmi často mají pocit, že už mají vše za sebou.

Krásná bez ohledu na věk

Chrissy jim ukázala, že stačí jen upravené vlasy, vhodně zvolené oblečení a make-up a najednou vypadají o deset dvacet let mladší. Žádné větší kouzlo v tom není. Dřív by tyhle ženy většina mužů zaregistrovala jen, kdyby potřebovaly v tramvaji pustit sednout. Po „zásahu“ Chrissy Sparks by je ale s chutí pozvali na rande.

Chrissin zásah dodal dámám esprit a zvedl jim sebevědomí. A tak i když si svou proměnu jistě nejvíce užijí v každodenním životě, s chutí zapózovaly i pro pěkně sexy fotografie. Chcete lepší důkaz, že věk je jen číslo?

Foto: Profimedia.cz

Tohle je šedesátiletá Tricia. Vlevo tak, jak se doposud každé ráno vídala v zrcadle, vpravo po proměně

Foto: Profimedia.cz

Mavis je sedmašedesát let a nijak se neliší od svých vrstevnic. Má šediny, vrásky, prostě vše, co k tomuto věku patří. Ale i tak z ní může být žena, za kterou se kdejaký muž otočí

Foto: Profimedia.cz

Joanně je osmapadesát let. Má krásně štíhlou postavu a stačilo jen trochu líčidel, decentní úprava Joanniných dlouhých šedivých vlasů a sexy jachtařka byla na světě

Foto: Profimedia.cz

Tohle je Pauline. Je jí osmasedmdesát let a nevypadá vůbec špatně. Ale po zásahu Chrissy vypadá ještě líp, vlastně spíš naprosto skvěle. Tohle že je žena, které bude za dva roky osmdesát?

Neuvěřitelné, co dokáže šikovná vizážistka, že?

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek