Hlavní obsah

Skvělý dárek: Rámečky na fotky 5krát jinak

Foto: Tomáš Rubín

Zbylo vám doma pár starých nevyužitých rámečků na fotky nebo se vám třeba u některých rozbilo sklo? Nevyhazujte je! Ukážeme vám, jak je krásně ozdobit a znovu využít například jako milý dárek.

Článek

Chystáte letos svatbu nebo hledáte drobný osobní dárek pro nevěstu? Anebo chcete potěšit maminku a darovat jí hezkou fotku ke Dni matek, který se slaví už za týden? Ozdobte netradičně rámečky a zasaďte do nich krásné fotky. Budou vypadat romanticky i roztomile a rodinu, nevěstu či blízké určitě potěší.

Metalické zdobení

Starší rámeček můžete vylepšit nalepovacími páskami washi – mají různý dekor, vzoreček i barvu. Vybrali jsme metalickou pásku, která vypadá slavnostně, a proto se takový rámeček hodí jako skvělý dárek. Pásky fungují jako barevná izolepa a usnadní vám tím pádem práci s lepením.

Foto: Tomáš Rubín

Rámeček můžete dozdobit srdíčky, mašlí či zlatými hvězdičkami – přilepte je tavnou pistolí

Zlaté kamínky

Zbyly vám doma z nějakého tvoření zlaté dekorační třpytky či jemné kamínky? Nasypte je do talíře, rámeček natřete lepidlem z tavné pistole a rychle ho obtiskněte do kamínků. Vytvoří 3D vzor a budou se krásně třpytit.

Foto: Tomáš Rubín

Starý dřevěný rámeček vylepšete třpytivými kamínky

Rozkvetlý rámeček

Velmi oblíbené jsou velké fotorámy na rodinné či partnerské fotky, kterých si můžete vystavit hned několik najednou. Zkuste jim ovšem vtisknout vylepšenou podobu pomocí umělých květů – jednoduše je přilepte tavnou pistolí.

Foto: Tomáš Rubín

Květinový rám můžete darovat mamince, babičce i novomanželům k svatbě

Nadýchaný tyl

Svatební fotky si vystavení zaslouží a rám jim můžete vyšperkovat třeba růžovým tylem. Stačí látku nastříhat na proužky a kolem dokola zavázat na mašličky. Zkuste střídat barvy a skvěle bude vypadat i samotná bílá.

Foto: Tomáš Rubín

Tylový rámeček je velmi romantický a k svatební tematice se mimořádně hodí

Hravé bambulky

Také vaši maminku vždy potěší fotky vnoučat? Zarámujte je vesele: rámeček polepte barevnými dekoračními bambulkami, které zakoupíte v jakémkoli papírnictví.

Foto: Tomáš Rubín

Barevné bambulky vypadají velice roztomile

Máte doma také nevyužité rámečky? Plánujete je vylepšit?

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek