Hlavní obsah

Slavné lesby: Tyhle krásné a úspěšné ženy o muže nestojí

Foto: Profimedia.cz

V tomto případě mají pánové smůlu. Tyhle slavné dámy, ačkoli to o některých možná ani nevíte, totiž milují ženy. A řada z nich má dokonce po boku manželku či dlouholetou životní partnerku.

Článek

Láska má mnoho podob. A tohle je jak z písničky Lucie Bílé (53), kde se mimo jiné zpívá „láska je láska, když choděj holky s holkama“. Toto jsou slavné dámy, které se netají homosexuálním zaměřením a jednoduše milují ženy.

Čtyřprocentní kráska

Foto: Profimedia.cz

Modelka a herečka Ruby Rose (33, vpravo) je nádherná žena a prý už od dětství věděla, že je něco trochu jinak. Dokonce toužila po změně pohlaví, dnes je ale ráda, že se k ní nakonec neodhodlala – přeje si totiž děti. Na snímku je s australskou hudebnicí Jessicou Origliasso (34, vlevo), s níž randila s jednou přestávkou od roku 2008 až do loňského dubna. Nakonec se rozešly, ale obě určitě najdou lásku někde jinde

Sexy blondýna

Foto: Profimedia.cz

Pamatujete na sexy blonďatou a zatraceně ostrou právničku ze seriálu Ally McBealová (1997–2002)? Mnoha pánům se z ní podlamovala kolena. Hrála ji Portia de Rossi (46, vlevo), u níž ale žádný muž nemá šanci. Od roku 2008 žije v manželství s komičkou a moderátorkou Ellen DeGeneres (61, vpravo) a dámy jsou spolu moc šťastné

Složitý coming out

Foto: Profimedia.cz

Když se Kristen Stewart (29, vpravo) objevila jako něžná Bella v upíří sáze Twilight (2008–2012), nikdo by nehádal, že je na holky. Navíc začala randit s filmovým partnerem, „upírem“ Robertem Pattinsonem (32). Když ho podvedla se ženatým režisérem Rupertem Sandersem (48), hercovy fanynky na ní nenechaly nit suchou. Ale nikdo netušil, že problém je spíš v orientaci. Pak přišla obrovská fyzická proměna, z něžné brunetky s dlouhými loknami se stal „klučík“ s ježkem a kšiltovkou a po hereččině boku se začaly objevovat slečny. Nyní Kristen randí se Sarou Dinkin (28, vlevo)

Sex ve městě podle holek

Foto: Profimedia.cz

Že je Cynthia Nixon (53, vpravo), herečka známá hlavně z legendárního seriálu Sex ve městě (1998–2004), na holky, není žádné tajemství. V našem výčtu ale chybět nemůže, protože se svou manželkou (vzaly se v roce 2012), aktivistkou Christinou Marinoni (51, vlevo), se za práva homosexuálů a leseb hodně zasazuje. Na snímku jsou na Gay Pride Parade loni v New Yorku

Kráska z Počátku

Foto: Profimedia.cz

I Ellen Page (32, vpravo), krásná herečka, kterou znáte například z filmu Počátek (2010), kde se objevila po boku Leonarda DiCapria (44), je na holky. A je dokonce šťastně vdaná. Loni si po půlroční známosti vzala profesionální tanečnici Emmu Portner (24, vlevo)

Kápla božskou

Foto: Profimedia.cz

Léta letoucí se šuškalo, že i skvělá herečka Jodie Foster (56, vpravo) má blíž k ženám než k mužům, ale sama to nikdy nepotvrdila. V roce 2013, když jí bylo padesát a přebírala Zlatý glóbus za celoživotní dílo, šla s pravdou ven. Pronesla tehdy velmi emotivní řeč, v níž uvedla, že nikdy nežila jinak než jako homosexuální žena. A o rok později byla svatba. Jodie Foster si vzala americkou herečku a fotografku Alexandru Hedison (49, vlevo)

Česká zástupkyně

Foto: Profimedia.cz

Žádné tajemství není ani homosexuální orientace tenistky Martiny Navrátilové (62), ale uvádíme ji, protože jde nejspíš o nejslavnější českou lesbu. I ona svou orientaci dlouho tajila, hlavně kvůli americkému občanství. I tak byla v roce 1981 jedním z prvních sportovců, kteří se k homosexualitě veřejně přihlásili. Žije v dlouholetém a spokojeném manželství, v roce 2014 si po sedmileté známosti vzala podnikatelku a bývalou ruskou královnu krásy Julii Lemigovou (46, vpravo)

Dětská hvězda

Foto: Profimedia.cz

Herečka Sara Gilbert (44, vlevo) je dětskou hvězdou seriálu Roseanne (1988–1997), kde hrála Darlene. A je to také lesba, která žije se zpěvačkou a hudebnicí Lindou Perry (54, vpravo), vzaly se v roce 2014. S předešlou partnerkou vychovávala Sara Gilbert dvě děti, přičemž jedno z nich (jedenáctiletá dcera Sawyer) je jejím biologickým potomkem. I v manželství s Lindou Perry otěhotněla a umělkyně tak spolu vychovávají i čtyřletého chlapečka Rhodese. Kdo je biologickým otcem dětí či dárcem, herečka nikdy neuvedla

Je asi jedno, jestli někdo miluje ženy, nebo muže, hlavní je v tom mít jasno. Protože jen tak se vám vyhne zklamání, které si prožilo těchto 7 slavných žen, které se provdaly za homosexuála. A víte, že mají lesbičky lepší orgasmy?

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek