Hlavní obsah

Společně v boji proti rakovině

Foto: Lindex

V boji proti rakovině můžeme pomoci všichni společně.

Článek

10 procent z celkových tržeb kolekce PINK švédské značky Lindex poputuje v České republice organizaci Aliance žen, projektu Bellis Young – mladé pacientky s rakovinou prsu.

Kolekce PINK

Foto: Lindex

Ilustrační foto

Nelíbí se nám, když mrzneme. Myslíme si, že se to nelíbí ani vám. Až přijde studené období, zabalte se do této velké měkké šály a zůstaňte v teple a pohodlí. Vyberte si klasickou černou nebo jemnější odstíny šedé a růžové.

Pletené rukavice s fleecovou podšívkou

Foto: Lindex

Ilustrační foto

V těchto rukavicích s měkkou fleecovou podšívkou na vnitřní straně vám zima rozhodně nebude. A s jejich pleteným vzorem zazáříte všude!

Pletená čepice s bambulkou

Foto: Lindex

Ilustrační foto

Měkká čepice s vyplétaným vzorem a stylovou bambulkou z umělé kožešiny. Spolehlivě udrží vaši hlavu v teple během chladných dnů.

Pletená čelenka

Foto: Lindex

Ilustrační foto

Zahřejte si uši v této krásné čelence s pleteným vzorem ve tvaru mašle.

Náramek kolekce PINK 

Tento nádherný náramek zlaté barvy přichází s posláním – nápisem „together“ neboli společně. Stejně jako v mottu „společně proti rakovině“. Celý zisk z prodeje náramku PINK poputuje v České republice organizaci Aliance žen, projektu Bellis Young – mladé pacientky s rakovinou prsu.

Foto: Lindex

Ilustrační foto

Taška PINK

Foto: Lindex

Ilustrační foto

Růžová nákupní taška se zlatým potiskem. Vezměte si ji na nákupy, na víkendový výlet nebo do kanceláře. Nejenže se vám do ní vejdou všechny nezbytnosti, ale zároveň podpoříte i dobrou věc. Celý zisk z prodeje tašky PINK poputuje v České republice organizaci Aliance žen, projektu Bellis Young – mladé pacientky s rakovinou prsu.

ynezorPumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek