Hlavní obsah

Stejný lak na ruce i nohy? Nuda! Jaké barvy namixovat?

Foto: Thinkstock

Stejný lak pro ruce i nohy? Tentokrát to zkuste jinak!

Pastelově růžová, nebo mentolová? A proč ne obojí? Když dojde na lakování nehtů, nemusíte striktně zůstávat u jedné lahvičky. Až si příště budete dělat manikúru a pedikúru, vzpomeňte si na tyto dvojice!

Článek

Počasí konečně přeje otevřeným botám, a tak je na čase oprášit oblíbené laky a pustit se do práce. Oprýskaný nátěr na nohou už zkrátka neututláte. Saháte automaticky po stejné barvě, jakou nosíte na rukou? A co si s odstíny trochu pohrát a zvolit jeden lak pro manikúru a druhý pro pedikúru?

Pokud nevíte, po kterých barvičkách sáhnout, můžete se inspirovat našimi sestavami. Je jen na vás, který lak umístíte kam. Výborně se doplňují odstíny podobné intenzity (například dvakrát pastel) i výraznější laky s jemnějšími (je dobré sladit ty s matným nebo naopak lesklým efektem).

Na večírek se pro změnu můžete vyzbrojit kombinací módních metalických odlesků nebo glitrů se sytými, tmavšími barvami. Že jsou na vás dva odlišné laky příliš velká divočina? Alespoň si projděte jednotlivé odstíny – nehodil by se vám některý z nich do sbírky?

Foto: archiv firem

Na foto (zleva): Clinique, A Different Nail Enamel, odstín Peek a Boo (400 Kč) a nails inc., Sephora, odstín Notting Hill Gate (390 Kč)

Foto: archiv firem

Na foto (zleva): Maybelline, Color Show, odstín Pink & Proper (69 Kč) a e.l.f., odstín Mint Cream (66 Kč)

Foto: archiv firem

Na foto (zleva): Bobbi Brown, Glitter Nail Polish, odstín Chrome (390 Kč) a Lancôme, Vermis in Love, odstín Marine Chic (365 Kč)

Foto: archiv firem

Na foto (zleva): Rimmel, 60 Seconds by Rita Ora, odstín 403 Orgasm (49 Kč) a Essie, odstín The More The Merriee (290 Kč)

Foto: archiv firem

Na foto (zleva): NARS, odstín Galathee (550 Kč) a Orly, odstín Frolic (279 Kč)

Foto: archiv firem

Na foto (zleva): Maybelline, Color Show, odstín 291 Glitter It (69 Kč) a Essie, odstín Find Me An Oasis (290 Kč)

Foto: archiv firem

Na foto (zleva): OPI, odstín Funny Bunny (260 Kč) a nails inc., Floral Polish, odstín Daisy Line (380 Kč)

Foto: archiv firem

Na foto (zleva): Clinique, A Different Nail Enamel, odstín Yellow Genius (400 Kč) a Yves Saint Laurent, odstín 24 Rose Abstrait (550 Kč)

Foto: archiv firem

Na foto (zleva): OPI, odstín I Just Can't Cope-a-Cabana (285 Kč) a Orly, Hyper-Reflective Glitter Nail Lacquer, odstín Too Fab (310 Kč)

Foto: archiv firem

Na foto (zleva): nails inc., Leather Effect (410 Kč) a Sally Hansen, Xtreme Wear, odstín Breezy Blue (99 Kč)

Foto: archiv firem

Upravené nehty jsou základ! Kromě základních pomůcek by vám neměl chybět super výživný krém na ruce a lak, se kterým váš barevný nátěr do chvíle zaschne!

Jak jste na tom s lakováním vy? Zůstáváte jen u jednoho odstínu, nebo je také mixujete? Napište nám!

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama