Hlavní obsah

Štíhlejší ruce nejen do plavek? Dejte si do těla s Láďou!

Foto: Jakub Jurdič

S trenérem Láďou vám ukážeme, jak si zpevnit ruce, aby vám svaly na nich neviselyFoto: Jakub Jurdič

Další díl našeho testování cviků pro vás s trenérem Láďou je tady. Abychom vám jen od stolu z redakce nepsali, jak je bezva cvičit venku, zkusili jsme to v praxi. Dnes pro vás máme cviky na pevné paže!

Článek

Před týdnem jsme vám představili cviky na pevný zadek, které můžete provádět doma i venku. Tentokrát si Láďa, který se živí coby hráč amerického fotbalu a také fitness trenér, pro vás připravil pět cviků na paže. Vyzkoušela jsem, zda se dají zvládnout. Jak to dopadlo, se podívejte zde:

Pokud chcete, aby cviky měly účinek, je pochopitelně potřeba je provádět pravidelně. Ne jednou za rok, ale až dvakrát týdně. „Zastávám názor, že u tohoto typu cvičení není potřeba přemýšlet nad počty opakování, ale cvičit, dokud můžete,“ vysvětluje Ladislav Jenšík. Pokud na vás jsou klasické kliky moc, položte si kolena na zem a provádějte jejich dámskou variantu. Se sympatickým trenérem vám to půjde samo, ne?

Každopádně se nebojte je zkusit! Jsou užitečné a zaberou vážně jen trochu času. Přitom mají výsledky! Stejně jako třeba Cvičení na spalování tuků nebo lekce s obručí... Tak zase za týden u třetího dílu s Láďou.

Reklama